Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ha o zaman iyi :D kendi kendine güçsüz ilan etmiş Zorocular? O zaman kendi ayaklarına sıkmuşlar :D Kötü olmuş :oleyo2:
Adamlar doğmamış çocuğa don biçiyor la, bunun ötesi var mı :D Daha adam görülmemiş, Oden'in 3 komutanını da Jack'in önüne koydular. Sebep de Jack, Shutenmaru'nun saldırısını almış. Shutenmaru korkusuzca saldırmış.:hhh: Jack'in Shuten'i biplediği yok ama gel gör ki onlara göre iki dakikada Shuten > Jack oluyor. Sonra vay efenim neden Jack en güçsüz komutan yapılırmıi falan. :D

İş üst seviye'ye taşınmış :D Artık karşılaşma ihtimali olan rakipleri de çöp ilan ediliyor hmm. Neyse ben Zoro'nun, Jack de ahım şahım zorlanacağını düşünmüyorum zaten o yüzden sıkıntı yok :D

Şaka yaptığın için bir şey demeyeceğim hahaha :D :ehe:
Allah Alllah. Son bölümü okumadın galiba? Ryuma, Hazan Suyu'na kendi hakisini basmış ve o haki hala o kılıçta. Bunun senin düşüncen, benim düşüncem durumu yok. Mangada yazan bir şey. Okurken buraları atlamayın rica ediyorum. Yoksa sağlıklı tartışamıyoruz. O değil de 450 bölüm yardım alarak nasıl savaştı Zoro...Bunu öğrenmek nasıl bir duygu? :D

Zoro rakiplerini her zaman ciddiye almıyor. Mesela benkeiye dalsa işini bitirecekken adam savunma yapıp oradan oraya zıplıyor. Katil gibi saldırmıyor Zoro. Amacına rahatça ulaşmak istiyor. Kama'nın oldukça güçlü olduğunu kendisi söylüyor. Sonra ciddileşiyor hasar da almıyor onla dövüşürken. Diğer salak saldırınca alıyor. Bu sefer tam güç dalıp tekliyor. Bunu en başta da yapabilirdi. Zoronun shishi sonsonu onigiriden daha iyi bir teknik. Tek kılıçla alamaz mı sanıyorsun zoronun? 3 le tekleyip geçiyor diye diğerleri ile tekleyemez diye bir şey yok. Zoro hyousuya da santoryu kullandı. Ne yani 2 kılıç dalsa yenilecek miydi? Luffy g3 kullanmasa, punkhazardda choppayı tekleyemez miydi? Teklerdi. Bazı şeyler mangakanın coşku vermesi.

+Jack kimlen :D Biz King'e yürüyoruz.
Aynen Oda'nın işi işte. Karizma gösterecem diye Zoro'yu bir tarafını yırtıyor. Biliyor o da çok hayranı olduğunu, onların üzerine oynuyor. Yani orada kılıç darbesini almayabilirdi ama editörün biri daha karizma olur diye işe karışmıştır:p

Luffy karşısındaki ezikliğini böyle kapatmaya çalışıyorlar

Adamlar doğmamış çocuğa don biçiyor la, bunun ötesi var mı :D Daha adam görülmemiş, Oden'in 3 komutanını da Jack'in önüne koydular. Sebep de Jack, Shutenmaru'nun saldırısını almış. Shutenmaru korkusuzca saldırmış.:hhh: Jack'in Shuten'i biplediği yok ama gel gör ki onlara göre iki dakikada Shuten > Jack oluyor. Sonra vay efenim neden Jack en güçsüz komutan yapılırmıi falan. :D
Kötü olmuş. Vergo, Trebol, Diamante > Pica olayını gördüm de Jack'i samuraylarin altına koymak olmamış. Peki ne diyon Jack ve Zoro'ya? Tatmin eder mi seni? :oleyo2: Daha ötesi almaz zaten çünkü rakip kalmıyor diğerlerine.

Ha bi de merak ettiğim için soruyorum. Zoro, Teach'inkiler hariç yonko komutanı gördü mü?

Allah Alllah. Son bölümü okumadın galiba? Ryuma, Hazan Suyu'na kendi hakisini basmış ve o haki hala o kılıçta. Bunun senin düşüncen, benim düşüncem durumu yok. Mangada yazan bir şey. Okurken buraları atlamayın rica ediyorum. Yoksa sağlıklı tartışamıyoruz. O değil de 450 bölüm yardım alarak nasıl savaştı Zoro...Bunu öğrenmek nasıl bir duygu? :D
Aldığı darbelere dayanıklılığı falan da mı kılıçtan mış? :D Ya da en zorlandığı rakibi Mr1'i keserken o kılıç mı varmış? İş her türlü Zoro'da bitiyor Çörekçi'ciğim. O zaman Luffy'nin vay haline, Shanks meyve getirmese KK lik iptal :D

Kötü olmuş. Vergo, Trebol, Diamante > Pica olayını gördüm de Jack'i samuraylarin altına koymak olmamış. Peki ne diyon Jack ve Zoro'ya? Tatmin eder mi seni? :oleyo2: Daha ötesi almaz zaten çünkü rakip kalmıyor diğerlerine.

Ha bi de merak ettiğim için soruyorum. Zoro, Teach'inkiler hariç yonko komutanı gördü mü?
Wano'daki final dövüşü için Jack olayı beni tatmin eder ya, artık tayfanın da seviye atlaması lazım.

Teach'in komutanlarını görmedi. Teach ile falan yonko olmadan görüştü. Zoro herhangi bir yonko ile karşılaşmadı henüz. Komutan olarak da Alabasta'da Ace(Luffy'nin kardeşi olması hasebiyle) ve Dressrosa'da Burgess ile karşılaştı. Burgess'ten emin değilim ama. Gerçi Ace ve Burgess'in tayfa içindeki sıralamaları güce göre değil. Yani efenim Zoro'nun gerçek anlamda göreceği ilk yonko komutanı Jack olabilir.:oleyo:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık