Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sanjinin gayet sağlam k. hakisi var la! Luffynin bu arcın başında avladığı keskin nişancılardan daha uzağını Dressrosada haklıyordu reis. Katanın saldırısından kurtulması da önemli bi ipucu. B. hakide durumu ne bilmiyoruz ama Daifuku, Page 1, Oven tarzı adamları rahatlıkla karşılar, kan getirir düzeyde. Daha üstü için bi veri bi sahne vs yok şimdilik. B. hakide Doftan gerideydi ama Zou, WCI gibi arclarda ve bu zamana kadar gelişimi ne düzeyde oldu uzun süren zorlu bi savaşta belli olur.

O değil de Sanji omzundan kurşun yedi diye atıp tutanları bulup delikli marimo ne iş mi desem diyorum ama eskisi kadar hevesli değilim böyle şeylere. Yoksa o bölümün konusundan çok malzeme çıkar :)
Bilmesek...

Beyler kucukken street fighter oynayan varsa bilir arka planda cin ejderi ve kaplan birbiriyle dovusuyor kaido buraya baglanacak buyuk ihtimal

Dragon ise farkli bir ejder modeliyle cikacak ortaya klasik ejder figuruyle

Kaplanla ilgili kim vardi seride

At Luffy'nin tepkisini bir gorelim. :D Bu arc Zoro'nun belki de power up alarak indirebileceği seviyedeki 3. komutan , gaipten çıkıp az daha kolunu kesiyordu. At bakalım ne tepki vermiş.:D Basit biri, Zoro'yu delebildi diye savunmasına gecireceginize övüyonuz adamı.:D Buna fanlık diyoruz.
Wbyi de önüne gelen deldi. Önemli olan dayanabilmek. Zoro böyle bir karakter. Ona koymaz bu tür yaralar.

Wbyi de önüne gelen deldi. Önemli olan dayanabilmek. Zoro böyle bir karakter. Ona koymaz bu tür yaralar.

WB'ye binlerce kişi aynı anda saldırıyor,organlarının bir kısmı erimişken. Evet Zoro ile çok benzer bir durum.:D

Cracker'in bir askeri bile Zoro'nun karşı karşıya olduğu o ikisini yenmeye yeter. Siz Zoro o Cracker askerlerin ikisine karşı aynı anda nasıl durabilirdi onu hesaplayın.:D

WB'ye binlerce kişi aynı anda saldırıyor,organlarının bir kısmı erimişken. Evet Zoro ile çok benzer bir durum.:D

Cracker'in bir askeri bile Zoro'nun karşı karşıya olduğu o ikisini yenmeye yeter. Siz Zoro o Cracker askerlerin ikisine karşı aynı anda nasıl durabilirdi onu hesaplayın.:D
Zoro keser onları merak etme. Sen herkesi luffy mi sanıyorsun :D Seride yumruk gücünün kılıç etkisi gibi olmadığı ortada. Mesela sanji jyaburaya defalarca tekme atıp yeniyor. Zoro aynı dayanıklıktaki kakuyu 2 kere de kesip atıyor.

Bu arada salla bunu. Sıkıldım bunları tartışmaktan. Kara kol lakaplı amiral Z var. Bence onun kolu da haki basmaktan siyah kalmış olabilir. Ve o kolu da yeni shichibukai kesmiş. Karabacak sanjiyi de ileride koka basmaktan siyah bacaklı görebiliriz.

Zoro keser onları merak etme. Sen herkesi luffy mi sanıyorsun :D Seride yumruk gücünün kılıç etkisi gibi olmadığı ortada. Mesela sanji jyaburaya defalarca tekme atıp yeniyor. Zoro aynı dayanıklıktaki kakuyu 2 kere de kesip atıyor.

Bu arada salla bunu. Sıkıldım bunları tartışmaktan. Kara kol lakaplı amiral Z var. Bence onun kolu da haki basmaktan siyah kalmış olabilir. Ve o kolu da yeni shichibukai kesmiş. Karabacak sanjiyi de ileride koka basmaktan siyah bacaklı görebiliriz.
Zoro ağzına almadan bir şey yapamaz bu saatten sonra. Hatta öyle durumlar geliyor ki ağzına alsa bile yapamayacak.:D

Benim o ikisi karşısındaki performansı hoşuma gitmedi. O ikisi öyle absrtacak güçte adamlar değil kusura bakmayın. Onlar karşısında böyle yaralanıyorsa, sıkıntı büyük.

Amiral Z 'nin bilgilerinin ne kadarı OP için geçerli ben bilmiyorum , onun hakkında bir şey diyemem.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık