Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ama belki de Roger korkmuştur, belki de façası yememiştir, belki de fırtınanın oluşacağı yer yoktur belki de yani anlatabiliyor muyum :cool:

Bütün her yeri fethetmiştir ama belki fethetmiştir, Bigmom yenilmemişken nasıl fethetmiştir ? nasıl oluyorsa o artık, ama olabilir sonuçta belkilerden bahsediyoruz :gamyon:
Kendi kendine vermemiş ünvanı halk demiş. WB bile kabullenmiş bu durumu. Bu arada WB'nin sızlayan yarasını kestirip attın bak olmuyor.:D

@Kral Korsan

Biz de hype yapıyoruz burada hocam. Yarın büyük şeyler bekliyorum. Öyle nova savaşı böyle bir hype'tan sonra tatmin etmez.

Nova savaşlarından çok daha büyük şeyler olacak Wano sonuna doğru. Hatta Wano sonuna doğru bunların hepsinin gerçekleşeceği de malum. Ama adama tüm Wano içinde daha şimdiden bu en iyi bölüm müdür diye soruluyor? O da bunun bilemem çünkü bir çok bölüm daha var ama hiç şüphesiz ki en iyilerden diyor.

İster istemez daha farklı şeyler bekler insan.

Kendi kendine vermemiş ünvanı halk demiş. WB bile kabullenmiş bu durumu. Bu arada WB'nin sızlayan yarasını kestirip attın bak olmuyor.:D

@Kral Korsan

Biz de hype yapıyoruz burada hocam. Yarın büyük şeyler bekliyorum. Öyle nova savaşı felan tatmin etmez.
Bana anlatsana çok merak ettim şimdi.

Hani her yeri fethetmiş ya ? WB'yi yenmemişse, Bigmom'u yenmemişse nereyi fethetmiş ?

Halk, çıkan gazeteler Luffy'e de büyük planlar yaptığı için beşinci yonkou diyor ama adamını almak için giden Luffy'nin adamını bırakıp pardon balığını bırakıp geldiğini biz gördük :oleyo2:

Gerçi Luffy adamı alacaz demişti balıktan bahsetmemişti yani anlayabiliyorum :byee:

Kendinie neden zarar veriçek bir şey yapsın eger dedikleri trollse baya tepki çekecek.
Şimdi o adam demesi Nova vs SanZoro olur gibi. Big Mom vs Queen de olur. Marco gelebilir, Smoothieler ülkeye girip vs King olur, Kizaru gelmiş olabilir, Teachler WCI bastı,Wano yolunda olabilir ve elinde Katakurinin kafası olabilir. Her yere çekilir.

Şimdi bunları geçip dandik gelirse olmaz :D Güveniyorum o zaman adama. Umarım dediği gibi olur

Bana anlatsana çok merak ettim şimdi.

Hani her yeri fethetmiş ya ? WB'yi yenmemişse, Bigmom'u yenmemişse nereyi fethetmiş ?

Halk, çıkan gazeteler Luffy'e de büyük planlar yaptığı için beşinci yonkou diyor ama adamını almak için giden Luffy'nin adamını bırakıp pardon balığını bırakıp geldiğini biz gördük :oleyo2:

Gerçi Luffy adamı alacaz demişti balıktan bahsetmemişti yani anlayabiliyorum :byee:
Luffy'e 5. İmparator halk demiyor. 5. İmparator yakıştırmasını da yine Gazate yaptı. Ne noob adamsın Ferit.:S

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık