Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Aynen öyle. Hayır zaten Sanji haki kullan diye uyarıyor. Orada büyük ihtimal tam tersine dayak yemeyi bile isterken, Luffy'nin karşılık vermemesinden tüm gerginliğini boşalttı. Zoro'nun cidden orada olsa Sanji'yi keseceğini sananlar yanlış tanımış. Daha önce bir örneği var ciddi durumda Sanji'nin vurmasına rağmen sustuğu. Yine sessizce izlerdi. Ondan sonra gerekirse fikrini Luffy'ye söylerdi.
Usopp olayında Luffy buna sie çekerken Sanji ağzının ortasına geçirmişti tekmeyi.Zoro bir şey diyecek olsa çıkar söylerdi.

Funduska

Yahu o bomba patlamasa tayfayı yemişti Big mom anlamıyor musun ? Sanji de Big moma tayfama dokunma ben de evleneyim dedi.Ne bilsin koskoca yonkou yavşağın teki çıkacak,sözünün eri olmayacak.
Aynen kaptanına güvenmiyor ama hiç tanımadığı yonkouya güvenip kandırılıyor ve onun hatası değil bu durum askfjsaflksflkafslkj

Bilseler ne olur ? Luffy varken diğerlerine b*k yemek düşer.
Luffy, Zoro ve naminin tayfadan ayrılmasını göze alamaz. Diğer hepsinin yerini bir şekilde doldurur. Bir düşünelim istersen:

Choppa giderse hocasını alabilir. Ki şuan law ile ittifaklar. Marco da var. En kolay bunun yeri dolar.
Jinbei bu zamana kadar yoktu ve dümeni franky tutuyordu bir sıkıntı da görmedik.
Franky gitse, onun arkadaşını alırdı. Usop da iyi kötü bu işlerden anlıyor.
Robine gerek bile yok. Zaten her şeyin sesini duyuyor. Roger gibi yolu bulurdu.
Naminin yerini dolduramaz.
Brook olsa ne olmasa ne? Herhangi biri ile pek ala doldurabilir.
Usopa temelde ihtiyaç bile yok. Usop olmasa destek elemanı farklı güçte birisi bulunabilir planlar da ona gör gider.
Zoro gibi kaptanı için canını verecek aynı kafada ve bu güçte birini nereden bulacak? Law desek, law luffy için can verir mi? sanmam. Law dofu indiremeyince oturup ağlayıp pes eden kişi. Zoro ise mihawka yenilince yemin eden biri. Bu iradede birini Luffy sittin sene bulamaz. Zaten 9++ bölümdür alternatif bile çıkmadı.
Sanji aşçı. Başka bir aşçı da pek ala bulabilir. Bu güçte olmasına da gerek yok. Dandik bir aşçı ve başka güçlü birini de bulabilirdi.

@Mr.Bushido Tamam zaten oda özür diledi diyorum öyle ağlamaklı bir özür değildi yaşadığı şeyleri Luffy'e pişmanlıklarını anlattı ? Problem :D
Problem hala yaptığı hatalar işte :D Zaten o saçmalıklar yüzünden gıcık gitmeye başladı çoğu kişi, özür dilemesi fark etmez dediğim de, Zoro olayı duyunca takıncağı tavırdan diyorum. en büyük hatası Luffy'i dövmek zaten :D

Usopp olayında Luffy buna sie çekerken Sanji ağzının ortasına geçirmişti tekmeyi.Zoro bir şey diyecek olsa çıkar söylerdi.
Aynen onu diyorum ben de. Yine olayı sessizce izlerdi. Gerekirse sonra konuşurdu.

Zoro avel avel gezebilir ama böyle durumları iyi okuyan birisi. Nami'yi bile tanımamasına rağmen çözmüştü. Sanji'nin tayfa için ölmeyi göze aldığını bilen Zoro, Sanji'nin sebepsiz yere vurmayacağını bilir.

Problem hala yaptığı hatalar işte :D Zaten o saçmalıklar yüzünden gıcık gitmeye başladı çoğu kişi, özür dilemesi fark etmez dediğim de, Zoro olayı duyunca takıncağı tavırdan diyorum. en büyük hatası Luffy'i dövmek zaten :D
He ondan diyorsun valla Zoro'nun takınacağı tavrı pek önemsemiyorum ben ama bana sorarsan en fazla tayfayı terk eder Luffy'de Sanji'ye yaptığı gibi sen olmadan K.K olamam der döve döve tayfaya geri sokar. :D :oleyo2::oleyo2::oleyo2::hhh:

Luffy, Zoro ve naminin tayfadan ayrılmasını göze alamaz. Diğer hepsinin yerini bir şekilde doldurur. Bir düşünelim istersen:

Choppa giderse hocasını alabilir. Ki şuan law ile ittifaklar. Marco da var. En kolay bunun yeri dolar.
Jinbei bu zamana kadar yoktu ve dümeni franky tutuyordu bir sıkıntı da görmedik.
Franky gitse, onun arkadaşını alırdı. Usop da iyi kötü bu işlerden anlıyor.
Robine gerek bile yok. Zaten her şeyin sesini duyuyor. Roger gibi yolu bulurdu.
Naminin yerini dolduramaz.
Brook olsa ne olmasa ne? Herhangi biri ile pek ala doldurabilir.
Usopa temelde ihtiyaç bile yok. Usop olmasa destek elemanı farklı güçte birisi bulunabilir planlar da ona gör gider.
Zoro gibi kaptanı için canını verecek aynı kafada ve bu güçte birini nereden bulacak? Law desek, law luffy için can verir mi? sanmam. Law dofu indiremeyince oturup ağlayıp pes eden kişi. Zoro ise mihawka yenilince yemin eden biri. Bu iradede birini Luffy sittin sene bulamaz. Zaten 9++ bölümdür alternatif bile çıkmadı.
Sanji aşçı. Başka bir aşçı da pek ala bulabilir. Bu güçte olmasına da gerek yok. Dandik bir aşçı ve başka güçlü birini de bulabilirdi.
Bu nasıl düşünce la ahahaha :D Zoroyu çıkart başka bir kılıçustası bul kaptanı için canını feda etmesine gerek yok çünkü feda edecek başkaları var xd

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık