Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ben adam olacağını sanmıyorum maalesef. Adam görünmezliği gördüğü anda ikileme düştü neredeyse. Ama umarım düzelir ama zaten benim Sanji'den öyle ahım şahım bir beklentim yok.

Usopp gibi özür dilediğini hatırlamıyorum. Sadece mızmızlanarak geçiştirdi, yüzüm yok falan dedi. Daha Zoro öğrenecek bakalım o zaman ne olacak. Ben Usopp olayından sonra bu olayın olmasını tesadüf olarak görmüyorum. Mutlaka bir şeyler olacak.

Funduska

Ben bu yorumu daha önce de görmüştüm ve gene diyorum ben zaten tekrar tekrar okuyorum seriyi size de tavsiye ederim.
O halde fanlık ediyorsun,usopp olayında karşılıklı bir düello varken bile zoro'nun tavrı oldukça ağırken,hiçbir şey yapmadan bekleyen kaptanına acımazsa tüm gücüyle vuran sanjinin bu durumdan zoro'dan hiç tepki almadan sıyrılabileceğini düşünmeden ötürü.

Nasıl anlamış, anlatsana azıcık. :D Çıpkak erkek diyor, mayolu demiyor. Ki ikisini aynı görüp birisine saldırıyor, diğerine saldıramıyorsa daha kötü. Demek ki Zoro'nun erkeklerde aradığı kriterler var. :(
Mangada var işte, o bölümleri bir daha oku bence :D Yahu elimizde zamanında Okama olmuş Sanji varken, Zoro'ya bu yakıştırmayı yapmakta ne bileyim biraz şov bence :D Zoro gayet de lime lime doğrardı hepsini, reis kadınlara bile acımıyor be :mincika:

Punk hazardda luffye burası yeni dünya aklını başına topla diye bağıran adam zoroydu.Kaidoyu zaten karşına almışsın dofy-joker olayı yüzünden , bigmomı da çekmeye gerek yoktu.Zou da bege ye tokadı basıp kaybolun lan burdan gözüm görmesin diyemediği için yaşandı tüm kek adası arcı.
Olay Zeff'de biterdi böyle olsa. Luffy kendi de dedi. Işin sonu Baratie'ye dönerdi. Bi süre elveda New Era. Wano gecikirdi böyle.

Bana kalırsa sanjinin meselesi çoktan unutuldu. Wano ark sonrası tayfa üyeleri sanji yi nasıl aldın gibisinden sorarsa luffy anlatır ama sanjinin ağlamaklı durumundan bahsetmeyecek kadar adam gibi adam.

Belki sorulursa sanji kendisi anlatır sonra tayfa dan Özür diler bir süre zoro sanjiye yüklenir sonra tamamen kapanır mesele

O halde fanlık ediyorsun,usopp olayında karşılıklı bir düello varken bile zoro'nun tavrı oldukça ağırken,hiçbir şey yapmadan bekleyen kaptanına acımazsa tüm gücüyle vuran sanjinin bu durumdan zoro'dan hiç tepki almadan sıyrılabileceğini düşünmeden ötürü.
Usopp yaptığının yanlış olduğunu düşünmüyordu bile Sanji o vuruşları yaptıktan sonra ki ruh hali ortadayken tekrar buluştuklarında ettiği sözlerde ortadayken Zoro pek bir şey düşmez ya ben öyle düşünüyorum.

Punk hazardda luffye burası yeni dünya aklını başına topla diye bağıran adam zoroydu.Kaidoyu zaten karşına almışsın dofy-joker olayı yüzünden , bigmomı da çekmeye gerek yoktu.Zou da bege ye tokadı basıp kaybolun lan burdan gözüm görmesin diyemediği için yaşandı tüm kek adası arcı.
Aynen Bege'ye bir tekme elveda Zeff elveda Baratie herşey ne kadar kolay ya Bege dediğin adam 300 milyonluk adam tekliyor işinize gelince Luffy klasmanında ki adamı ne güzelde Sanji'ye aldırtıyor sunuz :D

Bu ne anlamadım? Sanji böyle yapmadı işte, ben onu diyorum. Yanlış anladın sanırım :D Hem bu satten sonra özür dilese de bir şey fark etmez. Muhtemelen Zoro lafını koyup gidecek, çünkü bir daha ne sebepten olursa olsun, benim Kaptan dediğim adam kimseye kendini ezdiremez dedi, bir daha olursa ben giderim dedi ve ne tesadüf oldu da aynı olay. Sonra ne olur nasıl döner bilmiyorum. Belki Luffy, Zoro dan özür diler.

Mangada var işte, o bölümleri bir daha oku bence :D Yahu elimizde zamanında Okama olmuş Sanji varken, Zoro'ya bu yakıştırmayı yapmakta ne bileyim biraz şov bence :D Zoro gayet de lime lime doğrardı hepsini, reis kadınlara bile acımıyor be :mincika:
Haha hala Zoro'nun cümlelerini başka manalara çeviriyorsunuz. Adamın kendisi söylüyor yav :D

Valla mangaka Sanji'ye ne veriyorsa, Zoro'ya da benzerini veriyor. Sanji'nin kadın olayı-Zoro'nun çıplak erkek olayı, Sanji'nin suit alışı-Zoro'nun kılıç alışları, ikilinin sürekli rekabet edişleri falan. Oda bunları boşuna çizmiş olamaz.:oleyo:

Funduska

Usopp yaptığının yanlış olduğunu düşünmüyordu bile Sanji o vuruşları yaptıktan sonra ki ruh hali ortadayken tekrar buluştuklarında ettiği sözlerde ortadayken Zoro pek bir şey düşmez ya ben öyle düşünüyorum.
Usopp'u o yola iten luffy'nin öncesinde yaptığı patavatsız konuşmalarıydı,burada tayfa içinde sanjiyi kışkırtacak hiçbir şey yok.Usopp için going merry luffy'nin şapkası gibiydi.Aradaki fark siyah ve beyaz kadar fazla ve açık.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık