Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hayır, Elleri kelepçeli olunca; ellerim koparsa diye ağladığı için. Zoro ve Luffy hayalleri için ölmeyi göze aldığı halde, kendisi Zoro'ya hayallerini bırak aptal dediği için. Deniz kızlarının içine düşünce; Artık All blue'yu bulmama gerek yok dediği için. Luffy'nin, onun için gelip başını belaya sokacağını bildiği halde, Puding ile evlilik oynadığı için. :D Daha sayayım mı? Sayın çörekçi :D Bu arada konu tayfa'nın canı olunca söz möz takılmaz ve gerekirse kadın da dövülür:a:

Bencede son derece haklısın. Sanji irade olarak zayıf bir karakter. Fakat konu arkadaşları yada güzel kızlar olunca birtek hayvan gibi güçlü oluyor. Bigmom arkında (ark adını hatırlayamadım) bence hiç olmadığı kadar güçlendi. Şu fırın bakanını dövmesi falan sonrasında 3 numaralı giysiyi alması. Umarım wano ark sonrası tam adam olabilir aksi halde o giysi ile tam yoldan çıkar benden demesi.

Ya tam adam olcak yada tam sapık

Kaptanına vurması ve kaptanına yaptığı saygısızlık hiçbir bahane ile geçiştirilemez.
Biz geçiştiriyoruz mu yukarıda koskoca WCI'da yaptıkları yanlıştı yazıyor usopp'un özrünü dilemesi gibi kendisi de özür diledi kaptanından hatta bir daha dönemem tayfaya, yüzünüze bakamam dedi Luffy'de ağzına stfu diyerek yumruğu çaktı ve olaylar kapandı ?

Funduska

Biz geçiştiriyoruz mu yukarıda koskoca WCI'da yaptıkları yanlıştı yazıyor usopp'un özrünü dilemesi gibi kendisi de özür diledi kaptanından hatta bir daha dönemem tayfaya yüzünüze bakamam dedi Luffy'de ağzına stfu diyerek yumruğu çaktı ve olaylar kapandı ?
Olayı daha tayfanın diğer yarısı bilmiyor,olay kapanmadı.

Cidden şunu dediniz mi yani bölümlerimi unutuyorsunuz nedir? Zeff'in hayatı tehlikede Bege'nin elinde Namiler(Brook Chopper) var kendi hayatını riske atarak Big Mom'ın yerine gitmez zorundaydı evet WCI arc'ta yaşananlar kötüydü Sanji'nin yaptıkları ama şu dediklerin ne bileyim artı olarak Kuma sağa sola milleti dağıtırken Zoro'da Perona ile evcilik oynuyordu. Perona sıkılmasa Mihawk gelene kadar hala oyuncağıydı belki :/
Kuma tarafından yollanmadan önce kizaru zoroyu öldürüyodu az kalsın , kıpırdayacak hali yoktu.Perona sarmasa iyileşmesi daha uzun sürerdi (iyileşirdi bi şekilde).

Olayı daha tayfanın diğer yarısı bilmiyor,olay kapanmadı.
Bilse ne olurki kaptanına karşı yapılmış bir yanlışı gene kaptanına karşı özrü ile telafi ediyor kaptanı da affediyor ? Burada Zoro'ya falan laf düşeceğini mi sanıyorsunuz Zoro gene aynı şekil triplere girerse bir tane de Zoro yer Luffy'den yumruğu bu kadar basit.

Bencede son derece haklısın. Sanji irade olarak zayıf bir karakter. Fakat konu arkadaşları yada güzel kızlar olunca birtek hayvan gibi güçlü oluyor. Bigmom arkında (ark adını hatırlayamadım) bence hiç olmadığı kadar güçlendi. Şu fırın bakanını dövmesi falan sonrasında 3 numaralı giysiyi alması. Umarım wano ark sonrası tam adam olabilir aksi halde o giysi ile tam yoldan çıkar benden demesi.

Ya tam adam olcak yada tam sapık
Ben adam olacağını sanmıyorum maalesef. Adam görünmezliği gördüğü anda ikileme düştü neredeyse. Ama umarım düzelir ama zaten benim Sanji'den öyle ahım şahım bir beklentim yok.

Biz geçiştiriyoruz mu diyoruz usopp'un özrünü dilemesi gibi kendisi de özür diledi kaptanından hatta bir daha dönemem tayfaya yüzünüze bakamam dedi Luffy'de ağzına stfu diyerek yumruğu çaktı ve olaylar kapandı ?
Usopp gibi özür dilediğini hatırlamıyorum. Sadece mızmızlanarak geçiştirdi, yüzüm yok falan dedi. Daha Zoro öğrenecek bakalım o zaman ne olacak. Ben Usopp olayından sonra bu olayın olmasını tesadüf olarak görmüyorum. Mutlaka bir şeyler olacak.

Funduska

Bilse ne olurki kaptanına karşı yapılmış bir yanlışı gene kaptanına karşı özrü ile telafi ediyor kaptanı da affediyor ? Burada Zoro'ya falan laf düşeceğini mi sanıyorsunuz Zoro gene aynı şekil triplere girerse bir tane de Zoro yer Luffy'den yumruğu bu kadar basit.
Seriyi bir kez daha okuyalım lütfen.

Punk hazardda luffye burası yeni dünya aklını başına topla diye bağıran adam zoroydu.Kaidoyu zaten karşına almışsın dofy-joker olayı yüzünden , bigmomı da çekmeye gerek yoktu.Zou da bege ye tokadı basıp kaybolun lan burdan gözüm görmesin diyemediği için yaşandı tüm kek adası arcı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık