Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MMO oyunlarda seviyenizin çok üstü yaratıkların yanından geçerken karakter aniden ölür ya, Mihawk vs Big Mom'da öyle olur. Big Mom farketmeden alır Mihawk'ı.

Şahsen o havayı hiç veremedi bana.Garp Roger-WB dengiyse mf Garp>mf WB gibi bir denklem çıkıyor ki öyle olduğunu da sanmıyorum.Bir de olaya Luffy-Dragon-Garp olarak bakarsak Luffy kk olucak.Garp'ta kk dengiyse Dragon ne olur ? Dragon bence yonko seviyesindedir.O yüzden Garp'ın zirvesinin Dragon'un zirvesinden fazla olduğunu sanmıyorum.
Roger'la adamakıllı dövüşen iki kişiden biri Garp, bence fazla küçümseniyor. Hani belki Wb-Roger ikilisinden güçsüzdür ama en azından şu anki yonkoulara güçlüdür diye düşünüyorum. MF'de Marco'ya yumruk attığında ki tepkiler bile hafif bir seviye çıkarımı için yeterli, Garp'ı gören marineler coştu, Wb korsanları titredi resmen. He bu arada Dragon da bence en az yonkou seviyesidir, nedense Monkey ailesi serinin tanrı ailesi gibi geliyor direk bana. Biri Marine kahramanı, Kk dengi diğeri dünyanın en çok aranan adamı, devrimci lideri öbürü de Kk olup dünyayı değiştirecek adam. Bu kişilere yonkou seviyesi demek bana az geliyor. Serideki 3 güçlü organizasyonun( korsanlar her ne kadar organizasyon olmasada anladın sen) en güçlüleri tek bir aileden çıkıyor.

Arkadaşlar ekşi sözlükte bir arkadaş yazmış. Roger ın meyvesi her şeyin sesini duyabilme ile alakalı diye. Bana da mantıklı geldi. Adam duvarın sesini bile duyuyor. Sizin düşünceniz nedir?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık