Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ahahah bir dagga yohsam mihawk’ın ödülü shanks’in ödülünü geçmesin diye mi dondurulmuş? Burda gizli bir mesaj var. Bu gün de aydınlandım:hmm:
Kendi kendini aydınlatan üyeleri severim.
Meyvesi yok denmiş arkadaşım! Meyvesi olmadan Kaido durduran adam, gölgelerden İm'i yöneten adamdır... Haki banyosu yaptırır adama kızıl kardeşim, ayık ol!
Meyvesinin olmama ihtimalini editörler söylemese hesaba katmayacaktık bile. Var olun be. Sağ olun be.
En güçsüz yonkou olduğu için, fanlarının gönlünü almak için bari en yüksek ödülü ona verelim demişler.
Sonuca kısa yoldan varmayı seviyorum diyorsun. Yakışır, kokluyorsan.

Herkesin bir şartı var. Luffy’ler giderken zoro orda kalıp hawkins’i yenebilirdi. Zoro tam 2 defa övüyor hawkinsi. Zoro hawkins’i yener bana göre ama millet zoro karşısında hawkins hiçbir şey muamelesi yanlış.
Hawkins hafife alınacak bir adam değil. Gördüklerimize ek olarak, bilmediğimiz çok tehlikeli yetenekleri vardır büyük ihtimalle.

Bu sabah sp manga paylaşmış doğrusu buymuş

Dragon en çok aranan adam olarak geçiyormuş shanks ise en yüksek ödüllü adam olarak belirtilmiş. Dragon hala daha yüksek ödüllü çıkabilirmiş ama bu %100 kesin değil.

Shanks’in kolayca amirale aşık atabilmesi akainu’ya bir atıfmış aslında bu olay üzerine zaten Oda sbs’de shanks’i övmüştü. Yani bir nevi sbs’in bir değişik yorumu yazmışlar shanks için. @amaneden ’in dediği gibi ödüller hakkında verilen ip ucu hariç pek yeni bir açıklama yok.
Tekrardan Shanks>amiral'e döndük öyleyse. Ulan ne güzel dünden beri Şenks'e vuruyorduk olmadı bu. :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık