Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu sabah sp manga paylaşmış doğrusu buymuş

Dragon en çok aranan adam olarak geçiyormuş shanks ise en yüksek ödüllü adam olarak belirtilmiş. Dragon hala daha yüksek ödüllü çıkabilirmiş ama bu %100 kesin değil.

Shanks’in kolayca amirale aşık atabilmesi akainu’ya bir atıfmış aslında bu olay üzerine zaten Oda sbs’de shanks’i övmüştü. Yani bir nevi sbs’in bir değişik yorumu yazmışlar shanks için. @amaneden ’in dediği gibi ödüller hakkında verilen ip ucu hariç pek yeni bir açıklama yok.
Kardeşim Türkçe yazın ya!!! Ne SBS, Ne Shanks'ı kardeşim ya. Kanıtla gelin ya.

Yok yav ben işin geyiğindeyim zaten. Sbs ve manga dışında hiç bir bilgiyi kabul etmeme huyum vardır :D Bu da nerden bilmiyorum ama bunlardan biri değil sonuçta. Editörmüş sanırsam. Bu editörler neler salladılar da yalan oldu şimdiye kadar.
Aynen garip geldi bana da. Ne bileyim direk Shanks'in meyvesi yok demeleri falan, bildiğin merak konusu olan bir şeyi pat diye sunmak olmuş. Ki merak unsuru için Sabo'nun öldüğünü söylenmişti de sonrasını biliyoruz :D
Kardeşim Türkçe yazın ya!!! Ne SBS, Ne Shanks'ı kardeşim ya. Kanıtla gelin ya.
Meyvesi yok denmiş arkadaşım! Meyvesi olmadan Kaido durduran adam, gölgelerden İm'i yöneten adamdır... Haki banyosu yaptırır adama kızıl kardeşim, ayık ol!

Bugün haki koklayıp geldim :S

Karasakal korsanlari sizce nerede hazira konmak icin ortaya cikacak?Wanoya mi gelirler yoksa big mom yoklugunda kek adasina mi çökerler?yoksa once kek adasina gidip oradan oven yada katakurinin meyvesini alip wanoya mi gelirler.Bence oda sensei bos yere bu serefsiz karasakali gostermez durduk yere. kaidodan nefret eden moriayida tayfasina dahil edebilir yada onuda oldurup meyvesini mi alirlar?

Karasakal korsanlari sizce nerede hazira konmak icin ortaya cikacak?Wanoya mi gelirler yoksa big mom yoklugunda kek adasina mi çökerler?yoksa once kek adasina gidip oradan oven yada katakurinin meyvesini alip wanoya mi gelirler.Bence oda sensei bos yere bu serefsiz karasakali gostermez durduk yere. kaidodan nefret eden moriayida tayfasina dahil edebilir yada onuda oldurup meyvesini mi alirlar?
Big Mom'ın adasına çökmesi daha mantıklı geliyor. Fakat ortada Moria gerçeği de var. Wano'ya gelirse de şaşırmam.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık