Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ödüllere göre kıç büyütüyor yonkoular tabi bir süredir denizciler hükümet falan bunlara saldırmaya korkuyor karışmıyor bunlarda denizcilere hükümete bulaşmıyor yani ödüller normal devrimcilerin her hareketi hükümete karşı ama o yüzden devrimcilerin ödülünün fazla olması normal

Aynen 3 olsa iyi olurdu. 5 falan abarti ama. Simdi luffy wano'da 2 yonko indirse alayinin kellesini hökümet e verse hökümet nasil odeyecek paralari. Kac milyar yapiyor. 2. Adamla yonko arasini bu kadar ucurmamalari da iyi olmus. Luffy 3b zoro 1.5b ile kapatir gibi duruyor
Luffy ve tayfa yapacakları işler yüzünden aradan sıyrılır da bu karakterlere üzüldüm valla. En az 3 olmalıydı dediğin gibi. 3-3.5 arası çok iyi olurdu.

Yalan olmasın ben geldim. Shanks bu canavarlarla nasıl baş edecek(yonkou), meyve yemiştir falan diyenler vardı.
Ciddi olamazsın. Shanks Haki kapatmıştır diyenlerden sonra Mihawk'ın Shanks'ı geçmesine mani olacak nedenlerden biri olarak zikredilmiştir. Şu şekilde:

- Hem ne malum Shanks'ın meyve yemediği aga, kardeş, birader vs.
Benim aklımda hep h. hakinin gerçek gücünü göstereceği ile ilgili teoriler kalmış. Shanks’ın meyve yemeyeceği belli yav.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık