Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Luffy geçse bile yine içimde ukte olarak kalır benim. Big Mom, Kaido falan 3 olması lazımdı ya. Üzüldüm onlara şimdi.
Aynen 3 olsa iyi olurdu. 5 falan abarti ama. Simdi luffy wano'da 2 yonko indirse alayinin kellesini hökümet e verse hökümet nasil odeyecek paralari. Kac milyar yapiyor. 2. Adamla yonko arasini bu kadar ucurmamalari da iyi olmus. Luffy 3b zoro 1.5b ile kapatir gibi duruyor

Shanks gelince Akainu hazır ola falan geçmedi.Asker olarak yetişmiş ve hayatı asker olarak geçmiş biri öyle bir dövüşten falan korkmaz.Adam savaşa girmiş,rakibin en güçlü adamının karşısına çıkmış vs. neden Shanks’tan korksun ? Bu adamlar artık korkmalık zamanları geçti ki bahsettiğimiz kişi bir de amiraller içindeki en psikopat,en şiddet yanlısı adam.Shanks’ın feriştahı bile Aka’yı korkutamaz.

Ayrıca en güçlü görülen Kaido bile hiçbir amirale kolayca diş geçiremez.Shanks-amiral bilgisi çokta şaşırtmadı.
At gibi koşturan Akainu Shanks'tan sonra it gibi pısmıştı. Ve Shanks Mf'deki Wb'den çok daha tehlikeli bir herif. Aka da bunu bildiği için pıstı. Onun durumunu tam olarak şöyle örnekliyim. Bir sırtlan hasta ve yaralı bir aslanı görse nasıl deliye döner... Ama sağlıklı aslan geldi mi tabiatına bürünüp kuyruğunu bacaklarının arasına kıstırır. İşte o hesap.

Hiç denk gelmemişim ben bunu diyen birine.
Ciddi olamazsın. Shanks Haki kapatmıştır diyenlerden sonra Mihawk'ın Shanks'ı geçmesine mani olacak nedenlerden biri olarak zikredilmiştir. Şu şekilde:

- Hem ne malum Shanks'ın meyve yemediği aga, kardeş, birader vs.

Onlar mort oldu ama sen de iyi mort oldun yalnız. :/ Bir ara imparatorlara 2 amiral yediriyordun.
Kim aksini söylemiş :artiz:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık