Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Adamın çocukluğu travmatik zaten, yanlış bilmiyorsam babasından falan eziyet görmüş. Ayrıyetten denizcilerin falan iç yüzünü biliyor, pacifistaları falan. Dediğin gibi Saul gibi nem kapmış bence de.

Kaido'dan insancıl bir anlayış beklemiyorum ben, yakıp yıkmaktan bahsediyor. Kafamdaki Drake sağduyulu, akıllı bir adam. Bir amacı vardır. Law bilmem kaç korsan kalbini denizcilere göndermişti. Drake'in bir niyeti vardır, öyle umuyorum.
Aynen kaido insancıl değildir dediğin gibi ama
sağlam adam arayan birisi.
Mesela shutenmaru’yu istiyor diye adama yıllarca dokunmamış belki drake’de güç konusunda kaido’nun gözüne girmeyi başarmıştır sonuçta meyvesini kullanmadan pacifista’yı duvara gömen tek nova.
Aynen illaki bir niyeti vardır.
Vizyonsuz çıkarsa üzülürüm.

Aynen kaido insancıl değildir dediğin gibi ama
sağlam adam arayan birisi.
Mesela shutenmaru’yu istiyor diye adama yıllarca dokunmamış belki drake’de güç konusunda kaido’nun gözüne girmeyi başarmıştır sonuçta meyvesini kullanmadan pacifista’yı duvara gömen tek nova.
Aynen illaki bir niyeti vardır.
Vizyonsuz çıkarsa üzülürüm.
Meyve yeteneği bile yeterli olmuştur, Kaido'yu cezbetmesi için. Vizyonsuz çıkmaz ya, altyapısı sağlam.

X-Drake'yi küçümsememek lazım. Küçüklüğünden beri zor şeyler yaşamış babasının öldürülüşünü görmüş bir şekilde şeytan meyvesi ele geçirip denizcilere katılmış ve rütbe almış. Denizleri ve denizcilerin gücünü çok iyi bilen bir isim. Yaşıda var baya.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık