Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
İşte bu yüzden sen varsın ya :D

Bilemiyorum artık en son kano kralı söyleyecek birkaç şeyim var diyip reverie’ye gitmişti. Ya biraz da kaplan temasının kapaklarda çok fazla kullanmasından da kaynaklanıyor bu düşüncem. Ayrıntılı değil canım hani ülkenin yönetim şekli falan filan kısaca yani.
Görüldüğü gibi kano’daki adam pek tekin birisine benzemiyor.

Lan varya west blue dedin akşam akşam bütün keyfim kaçtı:(
Yakın gelecekte bağlanabilecek bir yer görmediğim için hikâye uyduramayacağım sanırım, üzgünüm. :(

@Omeawamo93 @Roronoa Zoro
Saçmalıktan ziyade bu seride insan bedeni çok güçlü gözüyle bakmak lazım. Dağ parçalayan yumruğu yedi mi delinmen lazım, dağ kesen kesiği yedi mi bölünmen lazım falan ama bunlar normal insanlar için geçerli.

Gerçi böyle diyorum ama Squardo gibi birisi gelip Wb gibi birisini delip geçebiliyor. Yüzeysel kesik ne kadar güçlü olursa olsun etkili olmuyor ama iş delmeye geldi mi en olmadık kişiler arasında bile etkileşim olabiliyor. Oda bu konuda büyük hata yaptı. En azından Bleach gibi ruh gücü yüksek olanların delinme, kesilme tarzı saldırılardan etkilenmemesi gerekiyordu. Yani vücudun sert olması gerekiyordu.

Saçmalıktan ziyade bu seride insan bedeni çok güçlü gözüyle bakmak lazım. Dağ parçalayan yumruğu yedi mi delinmen lazım, dağ kesen kesiği yedi mi bölünmen lazım falan ama bunlar normal insanlar için geçerli.

Gerçi böyle diyorum ama Squardo gibi birisi gelip Wb gibi birisini delip geçebiliyor. Yüzeysel kesik ne kadar güçlü olursa olsun etkili olmuyor ama iş delmeye geldi mi en olmadık kişiler arasında bile etkileşim olabiliyor. Oda bu konuda büyük hata yaptı. En azından Bleach gibi ruh gücü yüksek olanların delinme, kesilme tarzı saldırılardan etkilenmemesi gerekiyordu. Yani vücudun sert olması gerekiyordu.
Akıllanmış sonradan.Bm ve Kaidoya bakınca anlıyorsun.Gerçi serinin ilk yarısı bence çok daha iyiydi ama neyse :/ van piis sonuçta yani :(

Yani sonuçta vücudundan geçiyor. İç organları da mı dayanıklı arkadaş? Hadi vücudun dışı sağlam olsun, o halde önden girip arkadan çıkmasın. Ben hiç takılmam zaten normalde. Aklıma bile gelmez ama burada yazılınca düşündüm işte.

Akıllanmış sonradan.Bm ve Kaidoya bakınca anlıyorsun.Gerçi serinin ilk yarısı bence çok daha iyiydi ama neyse :/ van piis sonuçta yani :(
Onlarınki anormal olmalarından kaynaklanıyor ama. Bigmom doğuştan öyle, Kaido da ejderha olmasından.(Belki Kaido'nunki de kendi vücuduyla alakalıdır bilemiyorum) Bugün Wb dirilsin Squardo gelip gene delip geçer. Saçmalık. Ufacık bebenin eline çakı ver, şiş manyağı yapar Luffy'yi. Öyle dandik bir dinamiği var serinin. :/

Onlarınki anormal olmalarından kaynaklanıyor ama. Bigmom doğuştan öyle, Kaido da ejderha olmasından.(Belki Kaido'nunki de kendi vücuduyla alakalıdır bilemiyorum) Bugün Wb dirilsin Squardo gelip gene delip geçer. Saçmalık. Ufacık bebenin eline çakı ver, şiş manyağı yapar Luffy'yi. Öyle dandik bir dinamiği var serinin. :/
Gayet normal değil mi la bu.Narutoda koskoca Madara bir kılıç darbesine gitti :/ Bleachin olayı farklı.

Gayet normal değil mi la bu.Narutoda koskoca Madara bir kılıç darbesine gitti :/ Bleachin olayı farklı.
Kılıç darbesini vuran kişinin kimliğinden dolayı onu bir nevi kabul edebiliriz ama. Deriz ki adam çok fazla güç uyguladı ve deldi geçti. Peki ya OP? Çöp Squardo geliyor efsanevi bir karakterin vücudunu deliyor. Ula Garp bile tek vuruşta o kadar hasar veremez. :/

Aynen aynen tamam her ama her şeyi Zoro kesmiş.

Ben şeyi merak ettim atılan linklere tıklarken, şu sayfada saldırı Hawkins'e gelmiyor. Çektiği kartta kendi adamlarım birbirine saldıracak diyor ama ne hikmetse yine de bir klon eksiliyor, klon kesilen adamla aynı yarayı almış mesela. Bu ne demek şimdi? Şanssız bi kart yüzünden klon yaptığı adamlardan biri kesilince kendi canı da eksilmiş mi oldu nedir yani :S Mesela ilk Zoro kesti, -1 sonra yanlış kart çekti yine şansına klona geldi -1, sonra Zoro kuklasını kesti ki onu kesince de atak kendisine yansıdı ve bir klon daha eksilmiş oldu. Bu adamın kullandığı araçların çoğu böyle riskli mi arkadaş bu ne ya.

Ya yalnız goygoyu bir kenara bırakırsak tayfa cidden acayip güçsüz değil mi sence de? Luffy-Zoro ve Sanji dışında +300'lük bir adamı yenebilecek tek bir kişi bile yok tayfada. Yine bu üçlü dışında hakiyi biliçli bir şekilde kullanabilen biri de yok. Nami,Usopp,Chopper,Robin vs ne zaman öğrenecek bu haki işlerini acaba. Geri kalanlar o kadar güçsüz ki insan ister istemez ikinci zaman atlamasını düşünüyor.
Dövüşerek değil de yardım ederek geçiniyorlar uzun süredir onlar. Örneğin Balıkadam Adası, Nami, Chopper, Robin, Usopp ne yaptı, yani BAA'daki çöpler ile zamanında bastıkları Enies Lobby askerleri/çöplerinden bi farkı var mıydı dövüştükleri balıkadamların.

Punk Hazard, koşturmacanın tillahı oldu, bedenler değişildi, güçsüzler güçlü bedenlere kondu vs bi ton şey. Dressrosa'da Nami Chopper vs gemiden inmiş miydi ya Lola denen karıyı halleden Brooktu sanki :S Büyük kaos baş gösterdiğinde nerdelerdi yolda BM gemisini atlattılar ama savaşan, Sanji CC ve savunan Chopper. Dressrosa, Robin aksiyonda yer aldı ordan oraya koşturdu falan. Usopp nişan aldı vurdu vs. Zou? Topkek, Nami elinde Bigmomın vivre kartı olmadan ayartan ormandan sağ çıkamazdı. Brook Bigmom olayına girmek istemiyorum, oyuncak olarak kullandı reyizi resmen. Ki bu arc yine tayfanın güçsüz kesiminde azalmaya gidildi Dressrosa'da olduğu gibi, bu sefer Robin ve Usopp yok.

Dövüşe karıştıklarında karşılarına çok güçlü birisini getirmemeye çalışıyor ki birisi gelirse genelde paket oluyorlar zaten. Ha mangakanın başka bir amacı vardır ellerine garip güçler veriri bi şekilde hayatta sürelerini birileri yardıma gelene kadar uzatmaya çalışır. Kilit olaylardaki müdahalelerini göz ardı edemeyiz ama bu arkadaşların güçlü olmasını gerektirecek bişey yok çünkü mangaka onları bizim istediğimiz şekilde güçlü yapmak yerine Luffy kozunu kullanıp devasa bir filo emirlerine verebiliyor ki içindeki kaptanlar halihazırda oldukça güçlü.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık