Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ben anladığımı söyleyeyim:
Kılıcı kırılan adamın sol boyun tarafında kesik var, kanlar akıyor. Luffy yapmış olsa adamın kellesini uçurması gerekir. Çünkü kılıç devam etmiş. Yani açıya göre bence Zoro kesmiş. Hem kılıcı, hem de adamı. Çünkü Luffy'nin kesmesi ve adamın kafasının yerinde olması için, Luffy'nin yumruk atarken yukarı-aşağı hareket etmesi gerekiyor. Çünkü devamında yumruğu başka birine çarpıyor. O adam da önceki adama kıyasla yüksekte değil. Fiziken mümkün gelmedi bana.
Hacılar yapmayın. Orda Zoro kılıç bile sallamıyor. Zaten bir önceki sahnede Zoro kılıcı elinde o şekilde tutuyor. Zoro, Luffy'den kılıcı isterken Luffy bir anda saldırıyor. Bir de Luffy'nin saldırının geliş açısına bakarsak dümdüz gelmiyor. Aşağıdan yukarıya doğru bir çıkış var. Adamın kafasıyla kılıcın kesildi yer de aynı doğrultuda çizilmiş.

Hacılar yapmayın. Orda Zoro kılıç bile sallamıyor. Zaten bir önceki sahnede Zoro kılıcı elinde o şekilde tutuyor. Zoro, Luffy'den kılıcı isterken Luffy bir anda saldırıyor. Bir de Luffy'nin saldırının geliş açısına bakarsak dümdüz gelmiyor. Aşağıdan yukarıya doğru bir çıkış var. Adamın kafasıyla kılıcın kesildi yer de aynı doğrultuda çizilmiş.
Ben de onu dedim zaten. Zoro kılıç sallamadıysa, adamın sol boynundaki yara nasıl oldu? Luffy yaptıysa kelle nasıl yerinde? Yumruğu yukarı doğru gidiyor biliyorum. Kılıcı Luffy kestiyse sonradan aşağı indirmesi lazım ki arkadaki adama yumruğu isabet etsin. Adam havada değil çünkü.

Sen diyince baktım da bir önce ki sahneye abi çok komik bir sahne la şimdi fark ettim de Zoro'nun tepkisini Luffy'nin kılıçın kınını atmasını

Ben de onu dedim zaten. Zoro kılıç sallamadıysa, adamın sol boynundaki yara nasıl oldu? Luffy yaptıysa kelle nasıl yerinde? Yumruğu yukarı doğru gidiyor biliyorum. Kılıcı Luffy kestiyse sonradan aşağı indirmesi lazım ki arkadaki adama yumruğu isabet etsin. Adam havada değil çünkü.
Yalnız bu seride kılıç ile insan kellesi alabilen henüz yok sanırım dağ parçalayan saldırı adamı ortadan ikiye bölmüyor. He saldırıyı Zoro yapmıştır Luffy'i yapmıştır oralara girmiyorum

Bu saatten sonra nasıl gösterebilir ki? Nasıl işleyebilir detaylı bir şekilde yani?
İşte bu yüzden sen varsın ya :D

Bilemiyorum artık en son kano kralı söyleyecek birkaç şeyim var diyip reverie’ye gitmişti. Ya biraz da kaplan temasının kapaklarda çok fazla kullanmasından da kaynaklanıyor bu düşüncem. Ayrıntılı değil canım hani ülkenin yönetim şekli falan filan kısaca yani.
Görüldüğü gibi kano’daki adam pek tekin birisine benzemiyor.

Lan varya west blue dedin akşam akşam bütün keyfim kaçtı:(

Zoro kılıcı öyle tutmuyormuş bak, hatta elinde tek kılıç var, diğer sahnede iki kılıç var, yani adam savaşıyor.

Yok zaten Zoro yapmış Luffy yapmış pek umrumda değil pek takmıyorum şuan orasını ama seri de geçen olayları belirteyim dedim saçma geliyor bana çünkü.
O bence de saçma. Sahneyi yükseltmek için kullanıyor Oda. Sadece kılıç muhabbeti de değil. Aynısını Lucci de Luffy'ye yapıyordu diye hatırlıyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık