Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bir soru soracağım.Crocodile,Ace,Sabo gibi logialar çoğu yerde mermi yağmuruna tutuluyorlar ancak herhangi bir sıyrılma girişiminde bulunmuyorlar gülerek kendinden emin karşılıyorlar hatta.Kuja'da oklara haki eklendiğini gördük mermiye de eklenebilir.Ya o çöplerin içinden bir tanesi güçlü olsa ve haki kullanmış olsa bu adamlar alnının çatından vurulmayacaklar mı ? Bu biraz garip değil mi ne açıklama getiriyorsunuz bu konuya.

Logia rahatlığıyla yada kendine aşırı güvenle açıklanabilecek birşey değil araya saklanmış güçlü biri de olabilir.
Burgess haki kullanıyor ama sabo’ya yine vurmadı.

Crocodile ve sabo karşısındaki haki kullandiğini kestirebiliyordur o yüzden mermilere de logia savunması kullanırlar büyük ihtimal.

Burgess haki kullanıyor ama sabo’ya yine vurmadı.

Crocodile ve sabo karşısındaki haki kullandiğini kestirebiliyordur o yüzden mermilere de logia savunması kullanırlar büyük ihtimal.
Lariat atarken temas etti mi etmedi mi oraya bakmak lazım.Temas etmediyse hangi aptallıkla logiaya savurdu ettiyse de Sabo Kata gibi boşa çıkardı herhalde.Belden aşağısı duruyordu.

Hepsi kullanıyor hepsi.O mermiyi sıkan adam haki eklemiş olsa auranın gücünden bu tehlikeyi yine farkeder kaçarlar.Ace savaşta Luffy'i koruyup dövüşüyordu gerçi ona birşey diyemem ama Crocodile pis pis gülerken mermi sıkanların birinin bile haki kullanmadığına emin olduğu net benim açımdan.

@Millennium Wizard peki başlattığın tartışmada ne sonuca vardık
Ben adamların rahatlığının sebebini açıklayacak başka bir görüş var mı diye taramak için sordum ama yok sanırım böyle bir görüş mangakanın istediği gibi çizmesi görüşü dışında.

Onun dışında ben yazdığım gibi aura muhabbetinden dolayı o kadar rahatlar diyorum şu an bende oturmuş mantık bu.Adamlar güçlü aura sezmiyorlar mermilerden ve tehlikede olmadıklarını biliyorlar rahatça alıyorlar saldırıları.Aurayı hissetseler bir şarjör üzerlerine sıkılmasına izin vermez kaçarlar korku ve endişeye kapılırlar en basitinden.Bu sahnelerin tek açıklaması benim için şu an aura muhabbeti olarak gözüküyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık