Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Koskoca yonkou tayfası ile,normalde bir amiral ile uğraşırsa, kayıp vermeden kazanması lazım değilmi mantıken,bu adamda fazlası var boşuna kaçılmadı bence
Ben teachin orda yonko seviyesine tam olarak geldiğini düşünmüyorum ama tayfaca bir amirale de yenileceğini düşünmüyorum. Daha olgunlaşma evresindeydi bence tayfa. Adamlar daha gemi arıyorlar o derece yani :)

Acaba Revivre sırasında Mariejoizin guardlarında kimler vardır? Koramiral koyup salmışlar mıdır yoksa amiral falan olur mu oralarda?
Üzerinden gün geçmiş ama görünce yazasım geldi. Korsanların Yeni Dünyaya giriş yerlerinden Shabondy'de bile korumasız dolaşıyordu bu mallar. Tamam Karargah yakın olabilir ama yine de yanlarında dişe dokunan kimse yoktu, insan pazarında bizimkiler bile oyalayabildi adamlarını ve Ray h.haki ile tekledi. Bu şekilde kutsal ejderlere zarar verip de adaya Amiral ve donanma gelmesine rağmen kaçabilen birilerinin olduğunu öğrendiği için korsanlar ve halk daha hırçın olacaktır. Yanlarında küçük bi donanma ve Amiral getirirler gibi geliyor bana da.

:at:

:sapkali:

Herkes fikrini sallıyor. Bilsek tartışmaya gerek yok.

Mitlere inanmaya devam et. Her yaştaki Roger>>Yonko,Amiral diye bir şey geçmedi. O kadar kötü bir insan BM'ye acıyıp saldırmamıştır kesin(!). Garp gibi defalarca Akainu ile de dövüşse ilk hatasında kafası gider lav karşısında. Ace'ye bakarsak Roger normal insan. Zaten bu kadar yaşlı karaktere rağmen 53 yaşında ölmesi zayıflığının göstergesi. Akainu seri sonu antagonistlerinden biri olursa zirve Roger'ı bile alması hayal değil.
Babacım, Akainu bunu yapıyorsa, KAIDOU BABA ne yapmaz?

Adam dünyanın en azılı suçlularından oluşan , 2 meyve yemiş kaptana sahip korsan tayfasına tek başına 1 gemi ile gidiyor . Harbi kralsın reis :

“ Gemiyi görüyorum kaptan , ama onu bize öylece vermeyecekler çünkü gemide Akainu var “
Bu olay nereden baksan tuhaf, yine Oda'nın abartması. Teach gibi meyve iptali olan adam ve kıyamet kadar değişik tekniği olan tayfa. Bu nasıl iş...

Babacım, Akainu bunu yapıyorsa, KAIDOU BABA ne yapmaz?
Her yazdığın kısmı geçtimde,şunu düşünmen lazım bence,Rogerin ölüp altın çağın başlaması lazımdı,öylede oldu,ne alaka yani hastalıktan öldü,güçsüz demek,çok altı boş geliyor ve daha nasıl bir hastalığa yakalandı,niye yakalandı bilmiyoruz

Koskoca yonkou tayfası ile,normalde bir amiral ile uğraşırsa, kayıp vermeden kazanması lazım değilmi mantıken,bu adamda fazlası var boşuna kaçılmadı bence
Teach orda Akainu ile savaşsa gereksiz risk alacak. Tayfasından birileri ölebilir, kendisi yaralanabilir, düşükte olsa ölme ihtimali var. Teach seride gereksiz dövüşlerden kaçtı hep. Orada Akainu'yu alsa bile ne kazanacak ki. Yani şu an Akainu gelse Karasakal korsanlarının başkentine saldırsa Teach kaçmaz, savaşır çünkü bir amacı var ancak orada Akainu ile savaşmasının bir anlamı yoktu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık