Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Büyük ihtimalle Mom bunu yakaladı yem olarak kullanacak sonra yada bazı uzuvlar gitti.Eee nakamanı arkada bırakırsan böyle olur işte boşa dil dökmedik.:artiz:
Adamın serisinde Ana karaktere adamlık öğrettiler dövüş içerisinde. Bakınız Kata, eee böyle ana karakterin olursa ball da talih de bir yere kadar. Adama göklerden gelen karar bile yetmiyor gene arkasında nakama bırakıyor :oleyo2:

Tamam bütün Novaların hatta şimdi ki Bellamy olsun, Barto olsun Cavendish'in girdiği Yeni Dünya'da Luffy ezileceği için girmedi.

Luffy 2.5 yıl Denizlerde olup Jinbei'ye yenilirdi diyebiliyorsun git Luffy'nin ilk 6 aylık süreçte kimleri yendiğine bak. Ace Grand Line'da Logia olmasınınn yağını yemiş bir arkadaşımızdır.

Bu arada Jinbei'den başka yendiği kimi gördük dediğimizde bana nerden biliyorsun diyen sen gelmiş WB'nin bayrağı altında sadece Decalvan kardeşlerle savaşmıştır diyorsun.:D

Lastik meyvesiyle ilk 6 ayında bu kadar işi başarabilmiş adamın Ace'in yerinde olsa 2.7 yılda ateş meyvesiyle Jinbei ile berabere kalamayacağı mı düşünülüyor? :D

Zor iş Emre. Kolay gelsin.:D
Şöyle bir fark var direk yonkouya kafa atacağı için ezilecekti anladın mı şimdi eğitimin sebebini.Ace gibi diğer novalar gibi yonkou tayfasına girecekti seve seve yada başka bir yolla. :) Şimdi anlamışsındır umarım neden eğitim aldırdığını.Mangaka bu çifte tarifeyi novalara uygulamıyor ace için de uygulamadı sadece ana karakterine iltimas geçiyor.Bak haki eğitimi almış olsa tıpkı ısırılan lufyynin hakim yetersiz demesi gibi bazı şeylerin farkına varabilirdi.Aydınlanma yaşayabilirdi bu haki seviyemle wb karşısında ne yapabilirim diye.Ama yonkounun haki üstünlüğü olduğunu bildiğini bile sanmıyorum çünkü haki hakkında bilgisi sınırlıydı wb ile kapışmadan önce.Logia olmasının yağı olsa caribou gibi kordsn tek yerdi orada baya sallamışsın.İlk 6 ay diye sevindirik olduğun manga senaryosu la el insaf tabii dolu olacak.Ace öyle şeylerle karşılaşmadı diye üstesinden gelemeyeceği çıkarılamaz gayet üstesinden gelebilirdi.Jinbei konusu şöyle g4 olmadan 2 sene sonra bile luffye ayar veriyordu eğitim yapmış haline .Eğitim ile g4 geldi dersek eğitimsiz luffyi jinbei ne yapardı bence döver atardı bir tarafa.

Adamın serisinde Ana karaktere adamlık öğrettiler dövüş içerisinde. Bakınız Kata, eee böyle ana karakterin olursa ball da talih de bir yere kadar. Adama göklerden gelen karar bile yetmiyor gene arkasında nakama bırakıyor :oleyo2:
Luffy adamlık mı tam emin olamasam da nerede ne yapacağını bilmiyor hala o konuda ders veriliyr kendisine.En son kızın hocası ağzının payını verdi işte.Orada birşey yakaladım birde onu belki teori olarak açarım ilginç olabilir.Nakama bırakması ise rezalet aha işte jinbeinin şekil kaydı en kötü.Sanji olsa onun kararını umursamadan tuzlukla koşardı ama işte tayfa içinde de devrecilik var galiba. :/

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 10)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık