Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Luffy’nin dayanıklılığı Katakuri ‘i 3’e katlar .
Luffy aslında Snakeman ile Katakuri ‘i yenebilirdi sırf geleceği görme yetisini kazanmak İçin o kadar dayak yedi . Yoksa Katakuri ‘nin imkanı yok Luffy’i yenmesine .
Sen unutmuşsun biraz bro , Luffy'nin kaçmadan yendiği adam yok gibi.Katakuri de yakalasa Luffy'i yenerdi. Adam hocalık falan yaptı yani ilginç bir dövüştü. Ben şahsen beğenmedim o noktalarını. Ayrıca kendini falan yaraladı Katakuri. Sen nasıl bu kadar emin konuşabiliyorsun onu açıkla bana , belki ben yanlışımdır.Luffy'i desteklemek istiyorum ama bence oldukça yetersiz.Güç olarak tabi ki.

Sen unutmuşsun biraz bro , Luffy'nin kaçmadan yendiği adam yok gibi.Katakuri de yakalasa Luffy'i yenerdi. Adam hocalık falan yaptı yani ilginç bir dövüştü. Ben şahsen beğenmedim o noktalarını. Ayrıca kendini falan yaraladı Katakuri. Sen nasıl bu kadar emin konuşabiliyorsun onu açıkla bana , belki ben yanlışımdır.Luffy'i desteklemek istiyorum ama bence oldukça yetersiz.Güç olarak tabi ki.
Snakeman hız üzerine gelişmiş bir teknik. Dövüşlerine bakarsan Luffy geleceği görme yeteneğini Snakeman ile hiç kullanmadı sırf hız üzerine girişti .
Ve bir sözü vardı geleceği gördükten sonra “ senle işim bitti bu dövüşe son verelim “
Yani alacağını aldı ve bitirdi .

İlk roundda eğer Boundman yerine Snakeman açsa belki de dövüşün seyri değişecekti .

Sırf kurgu üzerine enteresan şeyler okuduk .

Luffy’nin dayanıklılığı Katakuri ‘i 3’e katlar .
Luffy aslında Snakeman ile Katakuri ‘i yenebilirdi sırf geleceği görme yetisini kazanmak İçin o kadar dayak yedi . Yoksa Katakuri ‘nin imkanı yok Luffy’i yenmesine .
Crocodile ve enelden sonra en zorlama dövüştü bence. Bana gücünü göster mugiwaraaaa diye diye luffy nin kalkmasını bekledi kata.

Crocodile ve enelden sonra en zorlama dövüştü bence. Bana gücünü göster mugiwaraaaa diye diye luffy nin kalkmasını bekledi kata.
Dövüş zordu çünkü Luffy Katakuri ‘nin gücüne şahit olunca ve kendisini sınırlarına zorlayınca Rayleigh FB’si girdi “ Luffy hakini ancak sınırlarını zorlarsan geliştirirsin “
Ne oldu bi ton sopa yedi ve geleceği görme yeteneği kazandı .

• Lütfü defalarca kaçtı
  • Kata anlamsız bir şekilde Lutfü'nun sürekli ayağa kalkmasını ya da kendini geliştirmesini bekledi resmen. Niyetini anladıktan sonra işini bitirebilirdi.
  • Kendine büyük bir yara açarak durduk yerde handikap verdi.
  • Kata devam edebilecekken kendini yere fırlattı (hakemi aldatmaya yönelik hareket)
Luffy dayanıklı, tamam. Ama dövüş resmen Luffy'nin kazanması üzerine kurgulanmıştı (yine ve yine) Baydı ve sıktı artık. İki tane düzgün dövüşü yok veletin. O yüzden " :( "

Dövüş zordu çünkü Luffy Katakuri ‘nin gücüne şahit olunca ve kendisini sınırlarına zorlayınca Rayleigh FB’si girdi “ Luffy hakini ancak sınırlarını zorlarsan geliştirirsin “
Ne oldu bi ton sopa yedi ve geleceği görme yeteneği kazandı .
Tamam bunlar güzel şeyler kata luffy’nin gelişmesini sağladı ve bu dövüş sayesinde gelişti luffy ama snakeman öncesi katanın luffy yi yenmek için gerekli gayrette bulunmadığını düşünüyorum. Katan’nın kardeşi flampe araya girdikten sonra dövüş affedersin boka sardı ve habire dayak yiyen luffy bir şekilde katanın karnında delik açmayı başardı. Luffy’nin karnında delik açılması bir şey değiştirmiyor nasıl olsa ana karakter ve fazla etkilenmez ama kata’nın bildiğin yarı canı gitti la :)
Snakeman bölümleri güzeldi sadece.

Sırf kurgu üzerine enteresan şeyler okuduk
Buna sonuna kadar katılıyorum.
Croco'yu Enel'i boş ver. En zorlandığı dövüş bana göre Rob Lucci'ile yaptığı dövüştü.Croco'yu yendiğinden enerji doluydu yine az çok. Lucci'de hem de fiziksel bir kavgada ölümün eşiğine geldi Luffy.

Buna sonuna kadar katılıyorum.

Croco'yu Enel'i boş ver. En zorlandığı dövüş bana göre Rob Lucci'ile yaptığı dövüştü.Croco'yu yendiğinden enerji doluydu yine az çok. Lucci'de hem de fiziksel bir kavgada ölümün eşiğine geldi Luffy.
Zorlama derken yazar tarafından zorlama anlamında. Yoksa luffy’nin en adil dövüşü rob lucciydi. Crocodile luffy’yi 3 defa öldürüyordu ama gökten kararlarla geri döndü hep. Enel ise hepsini teklerken birden lastiğe zaafı çıktı adamın ve kaybetti yine bir zorlama belirtisi. Rob lucci de ise luffy dövüşü alın teriyle aldı.
Katada ise brulee ve flampe denen iki şahsı soktu luffy yi kazandırmak için.

Zorlama derken yazar tarafından zorlama anlamında. Yoksa luffy’nin en adil dövüşü rob lucciydi. Crocodile luffy’yi 3 defa öldürüyordu ama gökten kararlarla geri döndü hep. Enel ise hepsini teklerken birden lastiğe zaafı çıktı adamın ve kaybetti yine bir zorlama belirtisi. Rob lucci de ise luffy dövüşü alın teriyle aldı.
Katada ise brulee ve flampe denen iki şahsı soktu luffy yi kazandırmak için.
E zaten hepsinde var o etki. Aokiji'de yoktu bir onda da temiz yenildi .

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık