Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
@Millennium Wizard
Herkesin ağzının payını vermişsin selam olsun sana Reis :sapkali:

WB vs Shanks, kendisi gibi bir yonkou ile meyvesiz çarpışması.

Şimdi de hakide eşitliği gösteren sayfa.

Şimdi de daha meyvesiz hali Shanks'ı çizen adamı, pek çok yarası olmasına rağmen, üstelik adamda deprem meyvesini etkisizleştiren karanlık varken tekliyor.

Şimdi de bilmem kaç sayılık serideki en sağlam fiziksel güç gösterisi olarak görebileceğimiz sayfa. Burada ne bir zorlanma görülüyor adamda ne de bir kasıntı. Üstelik bir dünya yaraya sahip. Tek kolla yapıyor bunu...

İşin özeti yonkou ile meyvesiz çarpışma artı göğü yarma var, belkide sağ kol olabilecek kadar güçlü adamı meyvesi iptal edilmişken yenip yalvartma var, serideki en büyük gemilerden biri buzları patı patır kırarken tek kolla durdurma var. Var oğlu var yani seç beğen WB'nin deprem meyvesinden ibaret olmadığını anla :artiz:
Anlat reis anlaaaaaat.

(Şu wb-shanks örneği olmamış ama çünkü ikisinin de gerekli ciddiyette olmadığını düşünüyorum orda)

Anlat reis anlaaaaaat.

(Şu wb-shanks örneği olmamış ama çünkü ikisinin de gerekli ciddiyette olmadığını düşünüyorum orda)
Gerekli ciddiyeti diğer sayfadaki göklerin yarılmasıyla görüyoruz gerçi Shanks iki koluyla asılmamış ama :hhh:

Shanks niye tek kolunu kullandı acaba, diğerine ihtiyaç duymadı herhalde :cool:

Hacım sen de abarta abarta naptın zoroyu ya :(
wb nerde zoro nerde.
Mihawk bile farkını anladı wb ile :)
Zoro mihawkı ve rayleighi geçsin herkes tatmin olur zaten. Roger ve wb serinin zirvesi
luffy nin hedefi bu adamlar hatta onları geçecek mi o bile belli değil. (Burda zoroyu ezdiğim yok yine yanlış anlaşırım diye söylüyorum :) )

Wb hakkında söylediklerine katılıyorum.
Kimsenin gücü yetmez wb yi ezmeye :D
Mihawk ve Ray'i geçen Wb seviyesidir zaten ;)

Zoro Wb'nin oğlu olsa ancak bu kadar benzer. Zoro-Wb arasındaki benzerlik ne Ace-Roger ne de Luffy-Dragon arasında vardır. Mesaj çok net. Wb'nin koltuk Zoro reyisin :a:

Gerekli ciddiyeti diğer sayfadaki göklerin yarılmasıyla görüyoruz gerçi Shanks iki koluyla asılmamış ama :hhh:

Shanks niye tek kolunu kullandı acaba, diğerine ihtiyaç duymadı herhalde :cool:
Gök yarılmasının tamamen haki olduğunu sanmıyorum çünkü ikisi de hakilerini ciddi şekilde tokuştursalardı gemi dayanamazdı çünkü shanksin haki salımına bile gemi dayanmadı :) wb ve shanksin ciddi haki kapışmasına hiç ama hiç dayanamazdı gemi :D

Shanks meyvesiz gücün örneğidir ve en büyük temsilcisidir :D
Tek kolla yonko olmuş adam saygımız sonsuz fakat wb bir efsanedir shanks efsane olma yolunda daha.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık