Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sanji geri geleceğim demiş ve bunu Nami'ye söylüyor. Nami ise çok kararlıydı geri döneceğini de söyledi diyor. Gerisi senin adamın kararına olan saygınla alakalı. Durumu kötüydü şartlar iyi falan değildi hikayesine gireceksen Jimbei'nin de durumu kötü ve geri gelmeyebilir.

İki nakama hemen hemen aynı türden kararlar veriyorlar birini dinleyip diğerini dinlemiyor. Nakama almak için geldiği yerde nakama bırakıp yoluna devam ediyor. Yeri geldiğinde saçma bir saplantı, yeri geldiğinde gayet olgunca davranıyor.

Aralarında fark göremiyorsan benim sana söyleyecek bir sözüm yok sonuçta Allah'ın kaidelerini okumuyoruz bir manga herkes kendine göre yorumluyor diyebilirim.

@Raiden adam akıllı bir şey yazacaksan yaz, yok yazmam diyorsan yeşillik yapma :artiz:
Tekrar söylüyorum, Sanji'nin peşinden gitmesinin tek sebebi tayfadan ayrılma durumuydu. Ölüm ihtimallerine göre bir ölçüt sadece senin kafanda var. Aç tekrar bak istersen, 814 ve 815. bölümler yeterli olur. Luffy'nin tek ilgilendiği şey Sanji'nin tayfaya dönüp dönmeyeceğiydi. Önce Brook, sonra Pekoms ona işin aslını anlatıp "Sanji'yi unut" demeye getirince o da "her zaman yaptığı gibi" peşinden gitmeye karar verdi. Serinin başından beri yaptığı şeyi yaptı ve sen tutarsızlık var diyorsun.

Tekrar söylüyorum, Sanji'nin peşinden gitmesinin tek sebebi tayfadan ayrılma durumuydu. Ölüm ihtimallerine göre bir ölçüt sadece senin kafanda var. Aç tekrar bak istersen, 814 ve 815. bölümler yeterli olur. Luffy'nin tek ilgilendiği şey Sanji'nin tayfaya dönüp dönmeyeceğiydi. Önce Brook, sonra Pekoms ona işin aslını anlatıp "Sanji'yi unut" demeye getirince o da "her zaman yaptığı gibi" peşinden gitmeye karar verdi. Serinin başından beri yaptığı şeyi yaptı ve sen tutarsızlık var diyorsun.
Bu siyah-beyazcılar böyle diyorum inanmıyorsunuz, işine gelince samanyolu tv dizisi gibi uçan kuştan anlam uydururlar, işlerine gelince ya boncuktur ya kancık. Kendi argümanlarıyla vurmadıkça yıkılmazlar :D

Beckman Reyiz'in bırak Korsan Kralı büyük bir tayfa toplayacak kapasitesi yok diye öngörüde bulunduğu adam Ace.

Oda: Ace zaten öldürülmek için çizildi.

Fanlar: Ace , Oda öldürmese KK olacağdı.

Oda: What!!

Luffy kendi tayfasının sonunu getirebilecek tonla hata yaptı Ace'den daha beter ama yaşıyor. Ana karakter Luffy sonuçta neden ölsun. Beni ilgilendirnez ama Ace neden gömülüyor anlamıyorum. Hata yapıp ölmesi ve yanında çoğu kişiyi sürüklemesi normal ana karakter değil ölür gider.
Mesela neye göre hata yaptı Luffy. Ace ne hata yaptı oda ayrı konu ? Ayrıca hikaye için ana karakter ölmez deyip de izlemek mantıklı mı sence? Luffy Korsan kralı olacak çünkü ana karakter. Oldu bitti mi böyle.

Arkadaş gören de Luffy konuyu duyar duymaz karar vermedi de daha sonra karar verdi sanır. Daha ilk konuşmalardan sonra gidecem diyor. Sonra biz kendimize göre yormuş oluyoruz.

Tamam len öyle olsun yeterki gerilim yaratmayın :hhh:

Ha diğer novalara da gelelim şimdi, bu adamlar Luffy, Usopp cart curt gibi 6 ay önce yola çıkmış adamlar değil, Bege desen adam senelerdir korsanmış, keza Law da öyle. Bu adamlar seneler içinde o ödülleri almış, Luffy ve tayfa bir anda Grand Line'da tanrılaşmış 6 ayda. Law denen kepaze, karıncaların mafyası Bege, ortamların asisi Kid ortaya çıkaracak da bizimki çıkaramayacak ha? Hadi oradan :D
Ben onları yakın zamanda açıldılar sanıyordum yahu. Karasakal hariç yani. Ne kadar zamanda ilk yarıyı aşmışlar belli mi?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık