Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kendisini kabul edecek ama çevresi izin vermiyor ki. Annesinin Pudding'e gözünü kapa dediğini hatırlamıyor musun? Katakuri'ye de ağzını kapa demiştir.
Tamam işte yine aynı kapıya çıkıyor, bu kişi annesi bile olsa onun dediklerini sorgulamadan yaparsa kendi karakterinden ödün vermiş olmaz mı ? Bu da ister istemez kendisinde irade zayıflığına yol açacaktır. Adamın tek amacı annesinin sözlerini dinlemek midir nedir yani. Keşke bu tür adamları e.oda daha iyi aktarabilse okuyucuya. Bizim tayfa dışında başka bir tayfada kaptan dışında kendisine bir amaç edinmiş birini gördünüz mü ? çok nadir belki de yok şimdi aklıma gelmedi. Ama demek istediğim başkalarının ağzının içine bakarak güçlü olunmaz bazen inisiyatif almaları gerekiyor. Katakuride de bu yok malesef. Puding olayı da aynı annesinin gözünü kapat demesi de aynı şekilde yorumlanabilir. Tabi ki de küçüklükten beri anneleri baskı kuruyor ama günün birinde yeter artık demeleri gerekirdi bence. Ama dediğinde de haklılık payı yok değil.

Edit: Ağzını kapatma olayı flashback ile açıklanamaz bence. Zira adam kaç yaşına gelmiş flashback deki gibi olaylar tekrarlanabilir mi ? kardeşini kim dövebilir ki şimdi.

Son düzenleme:
Ben sadece akainuda bekliyorum o da korkutucu olduğu için.H.haki sahipleri genelde esip gürleyen isimler gerçekteki gibi yıldırdıkları daha buradan belli oluyor.Diğer amirallerin mizacı uygun değil bence.Mesela hancock bile sinirle konuşunca Smoker gibi adam bile sus pus kalıyor karşısında.
Bence de sakazuki'nin kişiliğine tam uyuyor. Kizaru'dan beklemem ama.:D Hancock fena değil. Ben bu h. hakide rakibi sindirme olduğunu düşünüyorum. Hata yapmaya zorluyor gibi değilde, yumruk veya kılıç çarpıştığında seni gücünü artırırken rakibi baskısını azaltıyor. Kısaca rakip 85 atak gücü varsa en iyi şekilde saldırmasını önleyip 80'le vuruyorken sen 78 gücünü 83 yapıyorsun. Karşında amiral gibi iradesi yüksek kişilerde zor olur. Ruh gücünde dalgalanma olması da mantıklı olur. Ace misal Wb'yi öyle yakmıştır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık