Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hemen açtım okudum.Şimdi uzun uzadıya yazmış elbaf warrior,tashigi ve jinbei kısımlarını ayrıntılı bakmadım.Odanın baştaki kurgusuyla son 20 yılda değişen kurgudan bahsetmiş luffy nin hayâl ettiği tayfa sayısından girip mantıklı argümanlarla smokerın da dahil olduğu 4 kişiyi kafasında oturtmuş banada mantıklı geldi ayrıca luff nin garpı smoker yakıştırmasına katılmıyor beck o veliaht coby dedi oda bana mantıklı geldi.Ben smokerı bu analizlerin dışında sırf olaylara bakış açısı ve salt iyiden tarafa olmasından dolayı lm sama olayları felan patlak verince bizim ekibe geçicek ve logia eksiği kapanıcak diye düşünüyorum.Tashigi olayına katılmıyorum o fena sallamış beni inandıramadı.Elbaf warrior direk tayfada olmaz işeyemez onu ki zaten hajrudin filoda o cepte.jinbei ve smoker benim gözümde tayfadalar.

O senin hikayen tamamen, kendi kurgun. Böyle böyle oldu diyorsun, kurgunu değiştiremem sonuçta böyle devam et. Yengeç Reis nasıl da terletti seninkini baya kasılmış olması lazım :hhh:
Vallaha sihirli sözcükler belli.:D ''O senin kendi kurgun'' , ''Yok'' felan. Neyse mutfak önemli. Orda sırta şaplak yemeye dikkat etmek lazım.:D

@amaneden

Dediği gibi tercih meselesi.:D

Ulan bu genel Luffy tartışmalarını çok seviyorum ya. Adamlar Luffy'nin zayıflığını bulamıyor da böceklerden medet umup onlarla savunma yapıyor.:hhh:
Büyüksün Luffy. Sevmeyenini nelerin peşinden koşturduğunu bir bilsen ah ah :sapkali:

Ulan bu genel Luffy tartışmalarını çok seviyorum ya. Adamlar Luffy'nin zayıflığını bulamıyor da böceklerden medet umup onlarla savunma yapıyor.:hhh:
Büyüksün Luffy. Sevmeyenini nelerin peşinden koşturduğunu bir bilsen ah ah :sapkali:
Seride arasan bunun gibi bir çok sahne bulursun. Arkadaş onları atmadı.:D Zoro'nun tekniğini gören Mihawk'ın terleyip yüzünün çökmesi mi dersin ne ararsan bulursun.:D Tam hatırlayamadım ama Zoro'nun gazeteyi yorumlarken bile terlediğini gördük. Ama bu filler olabilir.:D

Seride arasan bunun gibi bir çok sahne bulursun. Arkadaş onları atmadı.:D Zoro'nun tekniğini gören Mihawk'ın terleyip yüzünün çökmesi mi dersin ne ararsan bulursun.:D Tam hatırlayamadım ama Zoro'nun gazeteyi yorumlarken bile terlediğini gördük. Ama bu filler olabilir.:D
Ama olmaz ki onlar havanın sıcak olmasından kaynaklı terlemeler :D Ama Luffy'de öyle mi? Kurdun kuşun saldırısında bile terler(!) Luffy. :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık