Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ya tabii ki de bizimkisi normal şakasına bir muhabbet. Ama akşam amiral öyle böyle olmasın dedim diye ortalık karıştı. Ben fikirlerimi belirtsem bir anda atağa geçiyorlar ne varsa artık benim sözlerimde. Bir de beni yobazlıkla suçlayanlar oldu. Yobazların kim olduğunu gördük :) ;)
Sen de onlara karşı atağa geç;) Ya da boşver düşünceni yaz geç, kimseyle birebir tartışmaya girme bu konuda. Sonu gelmez çünkü.

Özgürlük birinin engellenmeden ya da sınırlandırılmadan istediğini seçebilmesi, yapabilmesi ve hareket edebilmesi durumudur.
Çok doğru.

Sen de onlara karşı atağa geç;) Ya da boşver düşünceni yaz geç, kimseyle birebir tartışmaya girme bu konuda. Sonu gelmez çünkü.
Ben insanlarla uğraşmayı pek sevmiyorum. Düşüncemi yazar geçerim. Aynen öyle. :cool:

Hiç avatara dikkat etmiyorsun fandaş. Yüce kutsalımız Charloss sama'ya dönüş yaptım :D

Ben de onu diyorum işte. Bir taraf eşcinselliği savunuyorsa diğer tarafta kendi penceresinden eleştirebilir.
Eşcinsellik "savunulacak" veya "karşı çıkılacak" bir şey değil. Herkes eşcinsel olmalı falan diyen yok yani, korkmayın bu kadar.

Eşcinsellik kavramına karşı çıkmak da özgürlüğe karşı çıkmak oluyor dolayısıyla. Bu yüzden yobaz deniliyor. Seversin/sevmezsin o senin problemin, ama karşı çıkamazsın.

Her kavramı eleştirebilmek özgürlük olmuyor yani. Bir kavramı eleştirebilmek "seçebilmek, yapabilmek, hareket edebilmek" fiileri kapsamında değil. Ama eşcinsellik bu kapsamda, çünkü 3 fiile de uyuyor. (Senin de doğru bulduğun özgürlüğün tanımındaki 3 fiil bu.)

Kutuplaşmak için bu kadar can atmayın.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık