Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hahaha ya ben de görmüyorum Zoro ve Luffy arasında. Ama dediğim gibi Luffy&Law ikilisi için aynı şeyi söyleyemem. Hem Law hem de Luffy birbirini baya seviyor bana kalırsa :utan:
Gözünü seveyim yapma.:( Luffy'nin koskoca haremi var. Boy boy tür tür. Eşleştirme konusunda bu kadar hevesliyseniz onlardan seçin yahu.:(

Aynen şimdi biraz okudum da varmış. Ama genellikle yokluktan oluyor galiba.:D
Her canlının hormonları aynı şekilde çalışacak diye bişey yok aga. Kimler kimleri reddediyor şu dünyada bu yüzden, ne yokluğu :D

Çok daha ilginç şeyler var ya, bu çok basit bi konu. Hayat kadınlığı yapan penguen var mesela, gel de bunu açıkla :D

Bu dünyada asla ''asla'' dememek lazım. Oda trollemeyi seviyor. Seri sonunda '' Ya ben gelmiş geçmiş en iyi harem mangasını yazmak istiyordum. Bunun için önce insanları bu seriye bağlayacak bir konu buldum, sonra yavaş yavaş düşüncelerimi insanlara empoze etmeye başladım'' dese kim ne diyebilecek :)
Umarım öyle bir şey demez diye umut edelim :( Oda sapıktır da bu kadar ileri gideceğini düşünmem. Eşcinseller yine bana saldıracak. Muhabbete daha fazla devam etmeyeyim en iyisi :oleyo2::D

Bu gaylerin hepsi birbirine alıcı gözüyle bakmıyordur ki :sfas Onların da canından çok sevdikleri arkadaşları vardır. Sanji'nin straight'lığı mı kaldı. İvankov 2 yıllık eğitimde kim bilir kaç defa erkekten kadına, kadından erkeğe çevirdi bunu. Elbet bu dönüşümlerde etkilenmiştir. :) Sen de bayağı yaoi araştırmışsıno_O
Twitter kullanıyorum aktif olarak. Ordaki fanların çoğu homo couple seven insanlar. Hatta benim de arkadaşlarım var yaoi seven. Türk op fandomı pek bilmiyor olabilir ama müthiş fan kitlesi var bunların yabancılarda. Dediğim gibi ben linç bile yedim bu yüzden. Hetero shipleri pek sevmiyorlar açıkçası...

Umarım öyle bir şey demez diye umut edelim :( Oda sapıktır da bu kadar ileri gideceğini düşünmem. Eşcinseller yine bana saldıracak. Muhabbete daha fazla devam etmeyeyim en iyisi :oleyo2::D
Ahahha yok ya o kadar olmaz. Bizimkisi laf olsun torba dolsun işte. Eşcinseller sana niye saldırsın. Onların seni eleştirmesi özgürlükse senin de onları eleştirmen aynı derecede özgürlük. :)

Gözünü seveyim yapma.:( Luffy'nin koskoca haremi var. Boy boy tür tür. Eşleştirme konusunda bu kadar hevesliyseniz onlardan seçin yahu.:(
Ben Luffy ve Hancock olsun istiyorum ki zaten :( Çünkü kadın Luffy'i gerçekten çok seviyor hatta aşkından ölebilir. Ama Oda kadını bu gidişle ciddili aşktan öldürmeyi planlıyor jsnsnsj

Son düzenleme:
Ahahha yok ya o kadar olmaz. Bizimkisi laf olsun torba dolsun işte. Eşcinseller sana niye saldırsın. Onların seni eleştirmesi özgürlükse senin de onları eleştirmen aynı derecede özgürlük. :)
Ya tabii ki de bizimkisi normal şakasına bir muhabbet. Ama akşam amiral öyle böyle olmasın dedim diye ortalık karıştı. Ben fikirlerimi belirtsem bir anda atağa geçiyorlar ne varsa artık benim sözlerimde. Bir de beni yobazlıkla suçlayanlar oldu. Yobazların kim olduğunu gördük :) ;)

Twitter kullanıyorum aktif olarak. Ordaki fanların çoğu homo couple seven insanlar. Hatta benim de arkadaşlarım var yaoi seven. Türk op fandomı pek bilmiyor olabilir ama müthiş fan kitlesi var bunların yabancılarda. Dediğim gibi ben linç bile yedim bu yüzden. Hetero shipleri pek sevmiyorlar açıkçası...
Şimdi benim aklıma geldi. Ben yaoiyi romantik anime/mangaların 25 yaş üstü versiyonu olarak biliyordum. Hatta romantizm var diye bir animeye başlamıştım da sürekli erkekler gösteriliyordu. Ben de ne zaman baş kadın karakteri göreceğim diye merak ediyordum. Şimdi jeton düştü :D

Tabii ki de. Ama mesela biz herkesi başta staright diye düşünüyoruz. Ya öyle değilse? :") Naruto ve Bleach değil çünkü OP. Karakter çeşitliliği inanılmaz fazla. Bu da o çeşitliliklerden biri olabilir.
O zaman Luffy'nin herkese gülmesi bundan mı acaba. Önüne gelene gülüyor adam. Sanji ya da Zoro'nun yerinde olsan kafanda binbir türlü düşünce. ''Bu adam durup dururken bize neden gülümsüyor '' falan :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık