Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ondan önce gelen bir yorumdan dolayı sende öyle bir yorum yapmışsın gibi geldi op'un tüm dövüşleri çöp demişti bir arkadaşımız yanlış hatırlamıyorsam.
O onun kendi görüşü.Ha bana göre de diğer seriler ile kıyaslanamaz dövüşleri.Yani en iyi dövüşü dediğimiz lucci vs luffy bile diğer mangalarda çöp diye tabir görüyor.Şimdiki dövüş de kalbur üstüdür bana göre.

Valla çöp diyorsun.Ben böyle lucci dövüşünü çöp edecek vs hiç hatırlamıyorum.
Güzel denecek tek dövüş olduğundan ve her yerde sürekli en iyi diye örneklendiğinden zamanla olduğundan çok daha iyi görülmeye başlandı.Overrated bir dövüş yani luffy ve lucci.

Boş bir zamanımda sana bu dövüşü çöp edecek dövüşler atacağım okuman için.Farklı farklı mangalardan.

Sence Pain vs Naruto saçma değilmiydi dövüşün sonundan bahsediyorum?
Naruto vs Pain, Luffy vs Dof'la çok benzerdir. Dof iç organları yok olmuş, Pain gücünü bütün köyü yok etmek için harcamıştır. Dövüş sırasında iki ana karakter de düşmanlarına bayağı üstünlük sağlamış ama yenememişlerdir. Dışarıdan müdahalelerde de benzerlikler vardır. Mesela Dof Luffy'i yakalayıp ellerini bağlamıştır ama devamını getirmemiştir. Yani Naruto vs Pain ile Luffy vs Dof saçmalık konusunda da büyük ölçüde benzerlerdir. Ki ben millet gibi Pain dövüşünü uçuranlardan değilim. Pain vs'si vasattır, Shinobi Dünya Savaşı arcıyla birlikte güç seviyeleri yükselip, dövüş kalitesi düşmeye başlamıştır. Ama bu Jiraiya vs Pain, İtachi vs Sasuke, Hidan-Kakuzu vs Kakashi takımı gibi vslerin değerini düşürmüyor, bu vsler One Piece vslerinden iyidir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık