Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Vallahi seri öyle bir hal aldı ki karakterlerin sözleri ile söylenenler bazen uymuyor misal.
Shanks'ın sözlerinden Roger kaçmayan bir adam anlamı çıkıyor tıpkı Ace gibi ama seri ilerlediğin de görüyoruz ki Big Mom'dan kaçmış deniliyor ama işin aslı nedir tam bilinmiyor garip şeyler.
Roger'in kaçtığı belli değil, belli olan tek şey Bigmom ile dövüşmediği.

Roger oyuna getirdi galiba bunları.Tayfana katılıyorum adamın oldum dedikten sonra işini halledip okuyup gitti.Herşey olabilir.Mom en başta düşman olarak görmedi gibi geliyor bana.Olaya sonra uyandı ve çıldırdı yani.

Olabilir damat adayı olduktan sonra çekip gitmiş olabilir.Sanji gibi çiçek böcek toplamış olmasını hayal ettim yalnız baya garip geldi şu an.
Böyle düğün günü aldatmacalarına falan o yüzden düşkündür hatta, yıllar önce yediği sillenin hesabını soruyor insanlardan yoksa bizim power rangerleri bir kaşık suda boğardı :artiz:

Böyle düğün günü aldatmacalarına falan o yüzden düşkündür hatta, yıllar önce yediği sillenin hesabını soruyor insanlardan yoksa bizim power rangerleri bir kaşık suda boğardı :artiz:
Belki ama sanmam herkes işinin kolay olmasını ister.Yonko diye boşa niye yorsun kendini.

Roger bu işi biliyordur. Rouge'u nasıl elde etti sanıyorsun? :/
Sanji gibi değildir herhalde kandırılan o olmamıştır Roger kızı kandırmıştır büyük ihtimalle sonra düğünden önce gitmiştir.

Böyle gideceksek bende laf çakayım 600M Komutanı Kid Apo gibi ödülü tavan yapmış bebeler değil UROUGE baba indirdi.
Oruç iki senelik zaman atlamasının son kısmında saldırmış.Sargıları hala duruyordu adamın.Diğer adamların ise ne zaman saldırdıkları belli değil.Üstelik her adam Snack gitmiyordur.Sonuçta 30 küsür ada var ve her adaya bu adam gidecekse nerde kaldı komutanlık.Herkesin belli bir bölgesi vardır muhtemelen.

Olum Crocodile zamanında WB'ye meydan okumuş. Hedefi Shanks adamın fakat Kaido'ya yeniliyor o da güzel be piçak reyiz. Adam BM'nin bölgesine gelip oradan def ediliyor yüzünü bile göremiyor kadının :(
Shanks da ise yine aynısı olacaktı. Bir şans yakaladılar mangaka tarafından kafalarına Kaido düştü. Bu adamlar demiyormuydular be kardeşim biz Shanks'ı indirecez diye. EE aynı konumda olan adam önlerine düştüler. 3 tayfa vs Kaido. Sonuç? Hani şarkı var ya ''Yine hüsrannnnn her daim feryat figan kalbim'' diye işte o. Ezberle onu :D

İşte o yüzden diyorum ya sizinle manga tartışmak anlamsız diye. Geçmişten daha yakın zamanda kaynaklar varken 'MF'' olarak siz hala geçmişi tartışmaktasınız. Mangaka ne diyor?
"One Piece karakterleri hakkında kötü konuşanları duyunca rahatsız oluyorum. Mesela "düşman çok zayıftı" denildiği zaman onu nasıl daha güçlü hale getirebileceğimi düşünmeden edemiyorum!" Color Walk 6 (2014)
MF de geldi. Yeni Dünyada yine gelecek ve pek çok iş yapacak. O zaman senin gibiler çıkıp yine ''Heheheheh bu adam 30 M lik adam yenildi'' diyecek.

Fakat kimse çıkıp demiyor ki. Bu adam zamanında WB'ye meydan okumuş. Mf'ye kimseye güvenmeden gelmiş. Sengoku üzerinden dünya hükümetine posta koymuş. Amirali bölmüş, En iyi kılıç ustasına ''Seni böcek gibi ezerim'' demiş. Akainu'yu ortadan bölüp adamın gözü önünde Luffy ve Jinbe'yi oradan kaçırmış. Eğer senin gelişmiş mikemmel Kid'in bunların yarısı yapabiliyorsa MF de bak hepsini değil yarısını. O zaman gel konuşalım.

Alıştım size artık sıkıntı yok sen devam et böyle piçak reyiz. :D

Ben daha çok şey bekliyorum bu karakterlerden Jozu'nun kol gitti o düşmüş olabilir biraz ama yine de Marco olsun, Vista olsun bayağı şey gösterecektir bize tabi gelirlerse. Bakalım ve görelim o zaman. :)
Yahu ne boş yaptın kumdan kale ya.Neymiş Wbye dalmış da herkese posta koymuş da neymiş.Aynısı yapan başka bir karakteri rahatça göme biliyorsun ama ? Neyse konumuz o değil.

Kid hedefine şenksi koymuş,karşısına Kaido çıkmış delikanlı gibi dövüşmüş kaçmamış.Hayır ne yapmasını bekliyordun iki üç tane sidikli novanın Kaidoyu almasını mı ? Ciddi ciddi şans diyor adam ahahhaha :D Sanki hedef şenks dediler diye yarın yola çıkacaklardı.Nasıl ki Luffyler hedef Kaido dedi ama önce sağdaki soldaki adamlarını yardakçılarını indirmeye başladılarsa bu adamlar da keza böyle yapacaklardı.Hedef yonkou deyip odun gibi girince Luffy gibi oluyorsun işte.Yonkounun yüzünü dahi görmeden hapse tıkıyorlar adamı.Bunu anlamamak için İmpel Downda ağır işkencelerde kafanın bir kısmını bırakmak gerekiyor.Aa bak sen şu işe :D

Bu adamın Mfdeki hali ile Alabasta hali arasında fark yok.Tek farkı artık bizim tarafta olduğundan üzerine biraz daha düşüldü ve atar yaptırıldı.Boss olunca öyle veya böyle ineceksin ama bizden oldun mu ister yonkouya atar yap ister amirale bulaş bi cacık olmuyor.Seride de gördük bunu.Çopper nami bebesi yonkou kantırlıyor kizaru bizimkilerin hepsini saniyede tekleyecekken zevk almaya bakıyor keyfini çıkartırken Rey yetişiyor falan.Gayet açık yani.

Alabasta halini çizen adam ile Mf halini çizen adam aynı bilmem farkında mısın ? güçsüz gözükmüş ise kendisi o adamı güçsüz yapmıştır.Olay bu.

Oruç iki senelik zaman atlamasının son kısmında saldırmış.Sargıları hala duruyordu adamın.Diğer adamların ise ne zaman saldırdıkları belli değil.Üstelik her adam Snack gitmiyordur.Sonuçta 30 küsür ada var ve her adaya bu adam gidecekse nerde kaldı komutanlık.Herkesin belli bir bölgesi vardır muhtemelen.

Yahu ne boş yaptın kumdan kale ya.Neymiş Wbye dalmış da herkese posta koymuş da neymiş.Aynısı yapan başka bir karakteri rahatça göme biliyorsun ama ? Neyse konumuz o değil.

Kid hedefine şenksi koymuş,karşısına Kaido çıkmış delikanlı gibi dövüşmüş kaçmamış.Hayır ne yapmasını bekliyordun iki üç tane sidikli novanın Kaidoyu almasını mı ? Ciddi ciddi şans diyor adam ahahhaha :D Sanki hedef şenks dediler diye yarın yola çıkacaklardı.Nasıl ki Luffyler hedef Kaido dedi ama önce sağdaki soldaki adamlarını yardakçılarını indirmeye başladılarsa bu adamlar da keza böyle yapacaklardı.Hedef yonkou deyip odun gibi girince Luffy gibi oluyorsun işte.Yonkounun yüzünü dahi görmeden hapse tıkıyorlar adamı.Bunu anlamamak için İmpel Downda ağır işkencelerde kafanın bir kısmını bırakmak gerekiyor.Aa bak sen şu işe :D

Bu adamın Mfdeki hali ile Alabasta hali arasında fark yok.Tek farkı artık bizim tarafta olduğundan üzerine biraz daha düşüldü ve atar yaptırıldı.Boss olunca öyle veya böyle ineceksin ama bizden oldun mu ister yonkouya atar yap ister amirale bulaş bi cacık olmuyor.Seride de gördük bunu.Çopper nami bebesi yonkou kantırlıyor kizaru bizimkilerin hepsini saniyede tekleyecekken zevk almaya bakıyor keyfini çıkartırken Rey yetişiyor falan.Gayet açık yani.

Alabasta halini çizen adam ile Mf halini çizen adam aynı bilmem farkında mısın ? güçsüz gözükmüş ise kendisi o adamı güçsüz yapmıştır.Olay bu.
Pıçak reyiz bir öyle diyorsun bir böyle. Sıktın beni sonra bir daha tartışırız. :artiz:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık