Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
O sahnede farklı alt metinler de olabilir. Aokiji BB ile iş birliği içinde elbette korsanlar arasındaki bağlantıdan haberi vardır. Doflamingo'nun Kaidou için çalıştığını biliyordur. Kaidou'nun değerli çalışanını pataklamak savaş sebebi olmaz mıydı :/ Neyse Kid bizimkilere haber verir yakında öğreniriz.
Ne alt metini arkadaş.Kuzan bu atışma sonrası açık açık uyarısını yapıyor.Amiraller gönderilsin diye özellikle uyarıyor.Tek bir kişiden bahsetmiyor adam.Amiral + takviye.Sen şimdi bu olay sonrası buradan bu laftan ne anlam çıkarırsın ? Benim ve mantıklı olan herkesin düşüneceği şu.

%100 alacağına emin olamadı tek başına ve köşesine çekilip uyarısını yaptı.Zira hiç belli olmaz Jozu için de böyleydi.En başta adamı o kadar ciddiye aldı ki beyazsakalın arkasından hamle yapamadı yada tenezzül etmedi bile.

Ne alt metini arkadaş.Kuzan bu atışma sonrası açık açık uyarısını yapıyor.Amiraller gönderilsin diye özellikle uyarıyor.Tek bir kişiden bahsetmiyor adam.Amiral + takviye.Sen şimdi bu olay sonrası buradan bu laftan ne anlam çıkarırsın ? Benim ve mantıklı olan herkesin düşüneceği şu.

%100 alacağına emin olamadı tek başına ve köşesine çekilip uyarısını yaptı.Zira hiç belli olmaz Jozu için de böyleydi.En başta adamı o kadar ciddiye aldı ki beyazsakalın arkasından hamle yapamadı yada tenezzül etmedi bile.
Aokiji dondurma yapar Dof'tan.:D Ya da evi için güzel bir buzdan heykel. İstediğini alan kesinlikle Aokiji idi. Dövüşe girmesine gerek yok. Dof Smoker'ı öldürmek istiyordu geride delil bırakmamak için ama yol almak zorunda kaldı.

Aokiji dondurma yapar Dof'tan.:D Ya da evi için güzel bir buzdan heykel. İstediğini alan kesinlikle Aokiji idi. Dövüşe girmesine gerek yok. Dof Smoker'ı öldürmek istiyordu geride delil bırakmamak için ama yol almak zorunda kaldı.
Benim yazdığım yoruma bak birde şu yazdıklarına.Tamamen objektif olmuş vaziyette yazdım bu kez hiçbir kişisellik katmadan ama gelen cevaba bak. :( Hoş gerçi son Wb yorumundan sonra trollediğini düşündüğüm için pek ciddiye almama da gerek yok bu yazdıklarını.

Benim yazdığım yoruma bak birde şu yazdıklarına.Tamamen objektif olmuş vaziyette yazdım bu kez gelen cevaba bak. :( Hoş gerçi son Wb yorumundan sonra trollediğini düşündüğüm için pek ciddiye almama da gerek yok bu yazdıklarını.
Objektif mi yazdın? Yapma Emre. Aokiji'nin bir dövüşe girmesine gerek yok. Girse bile çok rahatça alabileceği bir isim değil Dof. Kendisini sıkıntıya sokmasına gerek yok. Amiral değil. Bir sorumluluğu yok. Smoker'ı kurtarmak istiyordu bunu da ellerini cebinden çıkarmadan yapabildi mi? Yaptı. Dof ne istiyordu? Smoker'ı öldürmek. Yapabildi mi? Hayır. Sonra ne oldu? Dof yol aldı. Aokiji arkadaşıyla konuştu. Şimdi bunu objektif olan birinin istediğini alan kişi olarak Dof'u savunmaması gerekir.

WB yorumunda gayet ciddiydim orada sen trolledin. WB'nin ölüm sebebi bellidir. Erimiş organlar ile yarısı gitmiş kafa. Ama sana göre onlarla yaşayabilirdi WB doğru unutmuşum.

Dof ve Kuzan olayında bir savaşa gerek yoktu. Aokiji niye savaşsın Dof'la kolay alamayacağı bir rakip. Dof'un da eski bir amiral ile çarpışma sebebi yok hava hoş deyip gitti.

Dof ve Kuzan olayında bir savaşa gerek yoktu. Aokiji niye savaşsın Dof'la kolay alamayacağı bir rakip. Dof'un da eski bir amiral ile çarpışma sebebi yok hava hoş deyip gitti.
Dof orada Smoker ve adamlarını öldürmek zorundaydı, yani sebebi vardı. Ama yapamayacağı için geri adım atmak zorunda kaldı.
Aokiji de dostunu korumuş oldu, fazlasına gerek yoktu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık