Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Arkadaşlar öncelikle merhaba :) Bir sorum olacaktı, bu Beyazsakal Korsanları bölüm komutanları aynı zamanda Beyazsakalın çekirdek tayfası değil mi ? Örneğin Marco? Ace?

O yüzden şonen okumuyorum daha.En son Torikoyu okudum ki aralarında dağlar kadar fark var.

Vardır illaki.
Katakuri aşçıları öldürünce bayağı gömmüştüm Oda'ya. Yahu bir tane, sadece bir tane karakter çiz de kötü olmayıp Luffy'nin ölümüne dövüşeceği bir adam olsun. Arada sadece korsanlık rekabeti olsun. Ahanda Kata fena değil diyorduk ki herifi de kötüler kervanına kattı Oda. Kaido'yu baş düşman yaptı zaten Zou arcında. Yıkımcılar diye geçen adamlardan da iyi adamlar beklemiyorum. Teach ile Ace meselesi sebebiyle düşman. Koca Ana ile de balıkadam adasından düşmanlar. Hepsi de iyi bir amaç uğruna. Bu adama sen hepsini indireceğini söylettin mi? İllaki iyi-kötü savaşına çevirmene gerek yok. Sal gitsin indirsin hepsini işte.
Toriko'yu yazık etmiş dergi zaten. Gerçi Japonların tercihi, herifler iyi-kötü savaşlı romantik fantezi hikayeleri daha çok seviyorlar herhalde. Bir arc daha dayanabilseydi seri daha sağlam olacaktı, satışlar da artardı belki. Ama Pair arcından sonra ültimatom gelince mangaka da adamakıllı seriyi bitirmek için aşırı derecede hızlandırmak zorunda kalmış.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık