Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Shounen okuduğunuzu unutuyorsunuz. İlk bölüm Shanks ne dedi? "Üzerime istediğini dök ama arkadaşımı elleşme". Mangaka diyor ki hedefi olmak, çalışmak vs iyidir ama en önemli şey arkadaşlıktır. Zoro Mihawk'ı ilk gördüğünde hayatını bir kenara attı. Sanji etkilenmişti bundan hatta. Adam hedefine hayatından çok önem veriyor ama arkadaşlarına hedefinden de çok önem veriyor. Aynısını Luffy de yaptı zaten. Sanji yoksa KK olmak istemiyorum dedi. Luffy'nin en büyük gücü müttefik(arkadaş) toplamak olarak gösterilmiş bu seride. Luffy bu 2y kararını güçlenelim arkadaşlarımızı kaybetmeden ilerleyelim diye vermedi mi? Zoro da arkadaşları için güçlendi işte. Sanji en nefret ettiği insan tiplerine katlandı. O adada kalması şart değildi ama arkadaşları için kaldı. Yani eleştirilecek şeyler bunlar değil. Bunlar takdir edilecek şeyler. Tabi shounen mantığını kabul ediyorsanız. Etmiyorsanız zaten yanlış seriyi okuyorsunuz.
Güzel yazmışsın da.Engelleyemezsin bazı şeyleri eğer bir karaktere garezi varsa bir üyenin karakter ağzıyla kuş tutsa artık yaranamaz.Ben bunu Sanji'den sonra anladım :D

Doğru diyon ama bence kızar ona neden benden eğitim almak istemedin diye.:D Haki eğitimi Luffy de verirdi Zoro'ya.

@RedTeroR

Bir bağlantı göremedim.:D

Zoro zoru gördü mü diz çöken adam. Olayları Kaptan'ına bırakmayı alışmış ama orada Luffy yoktu. Ve Mihawk'ı da yenemezdi. En iyisi kimse görmemişken eğileyim de eğitim alayım dedi.:D

Bizim oğlan kızdı mı içinden Roger çıkıyor o yüzden mangaka böyle şeylerle Luffy yi uğraştırmaz.
:a:

Luffy'nin verdiği en büyük ders:

1- Korsan nedir?
2. Nasıl korsan olunur ? :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık