Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Haşa. :D Fuji'yi savunan nadir 3-5 kişiden birisiyim.

Valla bana sorsan Zoro'nun durumu Sanji'den pek farklı olmazdı. Sanji o hız ve k.hakisiyle bile yakalanıyorsa Zoro da yakalanırdı düşüncesindeyim. Bir de sen katılmasan da bana göre Zoro taş çatlasın bak taş çatlasa Law düzeyinde birisi. Ki o Law Dof'u tanımasına rağmen ne hallere düşmüştü. Hal böyleyken ben Zoro'ya farklı bir senaryo çizemiyorum açıkçası.
Sanji'nin düştüğü duruma düşmesiyle, parazite yakalanması farklı şeyler. Her parazite yakalanan çaresiz kalmıyor sonuçta.

Luffy ne duruma düştüyse Zoro da o duruma düşerdi.

Luffy kurtulmadı mı?

Sanji yapamadı, Zoro da yapamaz tutmayınca Jozu'ya geçtik. Bakalım sırada kim var. Ahahaha.
Ahaha diye gülünce örnekleme yanlış mı oluyor :( Bak Sanji'nin yakalandığı teknik ile Jozu aynı değil mi? Aynı şekilde Luffy de bu tekniğe yakalandı. Zoro'nun gorilla tekniği ile kollarını şişirmesi ve Luffy'nin G4 ile 3 5 kat genişlemesini kesin aynı etkisi olurdu :(

Ahaha diye gülünce örnekleme yanlış mı oluyor :( Bak Sanji'nin yakalandığı teknik ile Jozu aynı değil mi? Aynı şekilde Luffy de bu tekniğe yakalandı. Zoro'nun gorilla tekniği ile kollarını şişirmesi ve Luffy'nin G4 ile 3 5 kat genişlemesini kesin aynı etkisi olurdu :(
Gülmemin sebebi kısas yapmaktı. :) Sadece Gorilla'yı değil, Ashura'yı da söyledim. Neden sadece onu söylüyorsun? Yoksa işine mi öyle geliyor? :)

Gülmemin sebebi kısas yapmaktı. :) Sadece Gorilla'yı değil, Ashura'yı da söyledim. Neden sadece onu söylüyorsun? Yoksa işine mi öyle geliyor? :)
Jozu denen hayvan çocuğunu ondan örnek verdim :) Bu öküz kolu bacağı iplerle yakalanınca kıpırdayamıyor. Zoro kılıçlarını uzanacak da ashura yapacak da ohoo. Hayaller hayatlar. Bak işime gelmedi nasıl?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık