Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Muhtemelen çoğu korsan tayfası da şenks ve tayfası gibi olacaktı.Meyve zor bulunuyor hatta efsane olarak górülüyordu.Ondan sonra herkeste çıkınca meyve gücü sanki korsan tayfaları değil de sirk tayfaları dövüşüyormuş gibi oldu.

K. haki fakiri mi bunlar? :(
Yoo değil.Sadece b.haki de çok hayvan olucaklarına full beden kokayla takılsalar da sıkıntı yaşamayacaklarını düşündüğüm için söyledim.Vergo mesela.Full beden koka yapınca fiziksel olarakta büyüyordu.Shanks,Beckmanda böyle olabilir.Uzun zamandır düşündüğüm bir şeydi.Shanks'ta g4 Luffy misali full beden kokayla fiziksel olarak büyüyebilir.

Yoo değil.Sadece b.haki de çok hayvan olucaklarına full beden kokayla takılsalar da sıkıntı yaşamayacakları düşündüğüm için söyledim.Vergo mesela.Full beden koka yapınca fiziksel olarakta büyüyordu.Shanks,Beckmanda böyle olabilir.Uzun zamandır düşündüğüm bir şeydi.Shanks'ta g4 Luffy misali full beden kokayla fiziksel olarak büyüyebilir.
Tüm bedene yayanların k. hakisi eksiktir gibi bi durum var yüksek ihtimalle. Üst düzey adamlar öyle israf etmediler hiç.

Tüm bedene yayanların k. hakisi eksiktir gibi bi durum var yüksek ihtimalle. Üst düzey adamlar öyle israf etmediler hiç.
Dediğin gibi bir durum olduğunu bende düşünüyorum zaten ama Shanks'ın tayfada bu diğer tayfalara oranla daha küçük bir sorun olabilir.Luffy G4 için ''Bu büyüklüğe ihtiyacım vardı'' gibi bir söz söylüyordu yanlış hatırlamıyorsam.Shanks'ta gücünü arttırmak için full beden kokaya ihtiyaç duyuyor olabilir.Yani k.hakisinin zayıflığından değil de gücünü arttırmak için kullanıyor olabilir.

Dediğin gibi bir durum olduğunu bende düşünüyorum zaten ama Shanks'ın tayfada bu diğer tayfalara oranla daha küçük bir sorun olabilir.Luffy G4 için ''Bu büyüklüğe ihtiyacım vardı'' gibi bir söz söylüyordu yanlış hatırlamıyorsam.Shanks'ta gücünü arttırmak için full beden kokaya ihtiyaç duyuyor olabilir.Yani k.hakisinin zayıflığından değil de gücünü arttırmak için kullanıyor olabilir.
Şenks b hakinin en ileri halini kullaniyor, kalkan yapıyor adam, kokayla niye uğraşsın? :) Ray kalkanla dokunmadan fil tekliyor, Luffy o fili belki de anca G3 veya 4 le indirirdi ama Ray in bir el hareketina bakıyor. Şenks tayfasinda da oyle çıkacak bence. :)

Şenks b hakinin en ileri halini kullaniyor, kalkan yapıyor adam, kokayla niye uğraşsın? :) Ray kalkanla dokunmadan fil tekliyor, Luffy o fili belki de anca G3 veya 4 le indirirdi ama Ray in bir el hareketina bakıyor. Şenks tayfasinda da oyle çıkacak bence. :)
Zaman atlaması sonrası böyle hareketler görmedik.Acaba iki yıl önce hakiyi böyle kurgulamıştı da sonradan kokaya mi çevirdi.

Valla b.haki konusuda tam bir muamma.Görünmez haki diye bir şey var mı yoksa 2y sonrası haki kullanıldığını belli etmek için siyahlaştırma yöntemine mi gitti bilemem de Luffy'nin sözünden dolayı öyle yazdım ben.''O canavarlarla kapışabilmem için bu büyüklüğe ihtiyacım vardı'' gibi bir şey diyordu.Shanks'ta o boyuyla savaşmıyor olabilir.Full beden kokayla boyutunu büyütüp fiziksel yeteneklerini de arttırıyor olabilir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık