Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Siteye bir daha Akainu'nun WB'nin başına yaptığı saldırıyı atmayacağına söz ver, alayım SS'i.
Bunu mu?

Alma öyleyse. :)

Teşekkürler öncelikle.

Bire bir dövüşte bahsinizi her zaman Kaido'ya yatırın anlamı çıkıyor galiba burdan.

Böyle çeviriler de varmış : https://puzzmos.com/manga/One-Piece/795?Sayfa=15 :)
Ben de bir şey sorayım.
Kaido için İngilizce "Yaşayan en güçlü korsan" diye çevrilmiş.
Bizde ise "En Güçlü Yarattık" şeklinde.
Hangisi doğru?

Bunu mu?

Alma öyleyse. :)

Ben de bir şey sorayım.
Kaido için İngilizce "Yaşayan en güçlü korsan" diye çevrilmiş.
Bizde ise "En Güçlü Yarattık" şeklinde.
Hangisi doğru?

Genelde canavar diye çevrilmiş. Viz Vız çevirisini söyler birisi birazdan umarım :)

@Smoker @amaneden Tortuga çeviride de ''Eğer kavgaya gidiyorsan, yanında Kaido'yu da götür.'' şeklinde çevrilmiş. Sİzce doğrusu nasıl olacak?:sapkali:

Son düzenleme:
Rica ederim. Evet öyle bir anlamı var. Bu attığım viz çevirisi.
O zaman ''Birebir'de Kaido alır'' ile ''Birebir'de bahsini Kaido'ya yatır'' arasında farklı anlamlar çıkıyor. Geçenlerde bir anket açmıştım. Maalum 7 kez yenilmiş. Bu yedi kişi kim olabilir diye. Ordn hemen kestirip atmışlardı. Birebirde ise Kaido alır, mangaka onaylı diye.

O zaman ''Birebir'de Kaido alır'' ile ''Birebir'de bahsini Kaido'ya yatır'' arasında farklı anlamlar çıkıyor. Geçenlerde bir anket açmıştım. Maalum 7 kez yenilmiş. Bu yedi kişi kim olubilir diye. Ordn hemen kestirip atmışlardı. Birebirde ise Kaido alır, mangaka onaylı diye.
Hemen yan karede de havada karada suda yaşayan en güçlü yaratık deniyor. Bu tanıtım yeni yapıldı. Kaido her zaman en güçlü değildi elbette. Ayrıca yenildiklerinde de Kid'lerin ittifakına daldığı gibi kalabalık bir yere tek dalıp yenilmiş olabilir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık