Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Zaten Ace'de Kata veya amiral seviyesi k.haki olduğunu varsayıp sonuç ne olurdu diye sormuş arkadaş.Öyle bir k.haki varsa her saldırıdan olmasa da bazı magma yumruklarından kaçabilir gayette.Çünkü magmanın üstün geleceği bir temas olmucak.Onun dışında Ace'de o kadar iyi bir k.haki olsa bile Akainu yener orası ayrı zaten.Onun dışında bende Ace'de o seviye k.haki beklemem.
Akainu'ya saldıramadığı ve sürekli sıyrılmaya çalışması bir sonuç vermeyeceği için çok da önemli değil benim için. Mera Mera ile 1-0 geride başlıyorsun Akainu'ya karşı. Tabi Sabo alacak bir şekilde ona güveniyorum :D 10 yıl olur 15 yıl olur fark etmez benim için.

Akainu'ya saldıramadığı ve sürekli sıyrılmaya çalışması bir sonuç vermeyeceği için çok da önemli değil benim için. Mera Mera ile 1-0 geride başlıyorsun Akainu'ya karşı. Tabi Sabo alacak bir şekilde ona güveniyorum :D 10 yıl olur 15 yıl olur fark etmez benim için.
Bende tam tersi bunun hayal kırıklığıyla yaşıyorum.Çünkü bende Sabo'nun Aka'yı alıcağına kesin gözle bakıyorum.Aka gibi bir kaliteyi şakacıktan kardeş Sabo'ya aldıracak Oda.:(

Valla öyle bir savunma ve üstüne b.hakisi olsa elbet bişeyler yapardı. Ateşe form verip mızrak falan yapıyor eleman, haki eklese baya etkili olurdu. Neysebak yine ölünün arkasından konuştum ya. Ace gömücüler gelmeden gideyim.

Sabo dünya hükümetin başına geçecek olan kişi ve dünya asillerini düzene sokacak kişi olacak. Severiz veya sevmeyiz ama saygı duymak lazım ace ölünce komaya girdi üzüntüden.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık