Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yani olması lazım birilerinde.:D

@Roronoa Zoro

Aklıma bir teori geldi geliştirilebilir. Bu Kozuki hanesinin Poneglphyleri yaptığı söylenmemiş miydi? Peki neden Kozuki hanesi? Bence Kozuki Hanesi çok ünlü bir demirci ve en sağlam kılıçları da bu hane yapıyordu. Durum böyleyken onlardan asla yokedilemeyecek sertlikte Poneglphyleri yapmalarını istemişler. Yani bazı kılıçların ki bu Ryuma'nın kılıcının sertliği ile övüldüğünü hatirliyorsunuzdur bu maddeden yapılmış olabilir. İlerde belki o haneye ait en iyi 12 seriainden bir kılıç görebiliriz. Hatta en iyi 12 serisi onların yaptığı bir seri bile cikabilir belki.:D

Kılıcın sertliği dayaniklik olayını da Mihawk vs Zoro'da görmüştük mesela.
Mantıklı. Şu renkli manga çevirisi biraz ilerlesin de tekrar başlayacağım mangaya. Belki bu kılıç konusuna da dikkat ederim aklıma gelirse.

Yine fanlık yapıyorsun. Adamın tek eli olmasına rağmen rakipleri kendisine yaklaşsın diye diğer eliyle de gereksiz yere kılıç taşıyor. :(
Ayrıca kılıç ustası olsa da sorun yok. Geçende gizli bir belge ortaya çıkmıştı:
Ahh ahh, Shanks'ın kolunun dili olsa da konuşsa.

:D

Göründüğü her sahnede adamın kılıcı var. Mihawk'la düello yapmışlar. Bunları gören adam zaten Shank'ın kılıç ustası olduğunu kabul eder. Bana tuhaf geliyor. Ama kılıcın isimli olması güzel oldu tabi.

Ben de bu bilgi açıklandığında banlıydım aksi gibi. :)
Kılıçla ilgili bir sürü teori atılmış ortaya. Güzel şeyler var. Kılıçların önemi giderek artıyor ;)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık