Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Shanks konusundaki yeni bilgiyi Mihawk üzerinden başlatmış olayım haydi :at:

Forumda çok faal değilim son günlerde. O yüzden yer verildiyse bilemicem. Neyse.. Shanks'ın isimli bir kılıca sahip olduğu SBS Volume 87'de açıklandı. Kılıcının önemi yoktu, şöyleydi böyleydi, Shanks için kılıç çok da önemli değil, kılıç sadece araç diyen 1-2 kişi vardı. Gelen her bilgi bu arkadaşlara bir darbe daha vuruyor bu konuda. Kendilerine bir geçmiş olsun daha diyorum. Tez zamanda ayağa kalkarlar inş :fool:
:D

Göründüğü her sahnede adamın kılıcı var. Mihawk'la düello yapmışlar. Bunları gören adam zaten Shank'ın kılıç ustası olduğunu kabul eder. Bana tuhaf geliyor. Ama kılıcın isimli olması güzel oldu tabi.

Ben de bu bilgi açıklandığında banlıydım aksi gibi. :)

:D

Göründüğü her sahnede adamın kılıcı var. Mihawk'la düello yapmışlar. Bunları gören adam zaten Shank'ın kılıç ustası olduğunu kabul eder. Bana tuhaf geliyor. Ama kılıcın isimli olması güzel oldu tabi.

Ben de bu bilgi açıklandığında banlıydım aksi gibi. :)
Yalnız Oda nasıl kullanacağını bilmiyorum demiş.:)

Yani buradan nasıl bir anlam çıkartmamız gerekiyor? :D
Adam o Shanks o kılıcı nasıl kullanır bilmiyorum demiş işte. Ben de bilmiyorum ne demek istedi yoruma açık. Ama daha stilini oluşturmadı gibi geldi bana.

Bir de bu en iyi 12 kılıcın da diğerlerini görme zamanı geldi. Umarım Shanks'in ki de onlardan biridir. Rayleigh'deki onlardan biri olsa geriye Cavendish ve Cracker'inkilerin olma ihtimali kalıyor. Bir de WG deli eleman var. Shiryu ve Vista desek kaç etti?:D

Adam o Shanks o kılıcı nasıl kullanır bilmiyorum demiş işte. Ben de bilmiyorum ne demek istedi yoruma açık. Ama daha stilini oluşturmadı gibi geldi bana.
Yani, başka nasıl bir anlam çıkacak zaten. Mesela Shiryu kılıç ustası ama nasıl dövüşüyor, bilmiyoruz. Bin bir türlü şekilde olabilir.

Oda biraz da trollüyor bence. SBS'lerde pislikleşiyor resmen adam. :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık