Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Normal hakili yumruklarla yenilse bende tatmin olurum.Oda'nın şu hareketlerine deli oluyorum.İlla afilli şeylere gerek yok.Düz yumruklar gayette tatmin edici olur.

@Jumpeerr

Şok dalgasının faydası olur ya mangakanın eline bakıyor.Dediğin kişi Kaido mu bu arada ? Kaido'yu kastediyorsan bence en güçlü değil zaten.
Evet kaido dan bahsediyordum.Baya yere göge sıgdıramadılar adamı.Bana göre serinin en güclüsü shanks cıkacak.

İlerde Teach hepsinden güçlü olucakta diğer 3 yonkoyu(Kaido,BM,Shanks) aynı seviyede görüyorum ben.Olası bir dövüşte birbirlerine şansı vardır.
Teach ne kadar bi tık yukarılarında dursada ben sevmiyorum o adamı.İsi gücü kalleslik.
Birazda meyve den kurtarıyor ama shanks ole olmasada saf güc ve irade sahibi ayrıca karizma.Bu sebebplerden dolayı favorimdir kendileri.
Ahh o marineford daki yürüyüsü falann ahh:alkis:

Teach ne kadar bi tık yukarılarında dursada ben sevmiyorum o adamı.İsi gücü kalleslik.
Birazda meyve den kurtarıyor ama shanks ole olmasada saf güc ve irade sahibi ayrıca karizma.Bu sebebplerden dolayı favorimdir kendileri.
Ahh o marineford daki yürüyüsü falann ahh:alkis:
Ben WB dışında hiçbir yonkoyu sevmiyorum.:/ Teach zaten adam değil ama WB'nin dark versiyonu olarak tasarlanmış gibi.Bu yüzden genç WB ayarı olur seri sonuna dğru.Shanks'ın da o mfdeki artistliği karizma gelmiyor bana.Mfye girseydi denizcileri yenebileceği kesin değildi.

Elizabello'nun "yonkou devirecek güçte(!)" denilen yumruğu değil miydi bu King punch ? Sanki öyle bir şey hatırlıyorum.
Bende öyle hatırlıyorum.

Normal hakili yumruklarla yenilse bende tatmin olurum.Oda'nın şu hareketlerine deli oluyorum.İlla afilli şeylere gerek yok.Düz yumruklar gayette tatmin edici olur.

@Jumpeerr

Şok dalgasının faydası olur ya mangakanın eline bakıyor.Dediğin kişi Kaido mu bu arada ? Kaido'yu kastediyorsan bence en güçlü değil zaten.
Lucci dövüşü net en iyi dövüş ama düz yumruklar ile olan bir şey.Çizemiyor dövüş işte.

Bende onu istiyorum. Kata'yı geçerse önünde kendinden güçlü 12 kişi kalacak. Güçlendiği görmek mutlu eder beni.

King Punch bizim düşündüğümüz gibi değil sanırım. Yoksa bana da yetersiz geliyor. Tabi Moria'dan 200 gölge alırsa üstüne, bir düşünürüm. Birde gölgeyi aldığı kişinin yeteneklerini kazanıyor. Bu da başka bir +.
Gölge alır ise işler değişir.O zaman normal haldeki yumruğu kon gun gücünde olurken g4teki yumruğu etki edebilir Kaidoya.

Gölge alır ise işler değişir.O zaman normal haldeki yumruğu kon gun gücünde olurken g4teki yumruğu etki edebilir Kaidoya.
Evet, lakin çok klişe bir düşünce bu. Oda asla düşünülene başvurmaz. Ve Moria gibi bencil bir adam Kaido zayıflamışken Luffy'nin G4 gölgesini alır, müttefik gölgesini alır kendi saldırır Kaido'ya. Kaido bunu da yendikten sonra son darbeyi BB vurur. Haydi cenaze namazına

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık