Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Haftalardır insanlar Luffy'nin Kata'yı nasıl yeneceğine dair teoriler ve çözümler arıyor. Chibi Mod- Kral Haki Up'dan sonra şimdi de Tiger Stance geldi. Güzel forumum da geri kalmasın.

Luffy ve Formları;

Gear 4'un 4 Ayrı bölümü mevcut.

A- BoundMan => Goril => Güç (King Kong Gun) => vs Doffy
B- TankMan => Timsah => Savunma ( Cannon Ball) => vs Cracker
C- RocketMan => Kaplan => Hız (Seimen Kikan) => vs Katakuri
D- KingMan => Aslan => H. Haki (King Punch) => vs Kaido

Prensip olarak K. Haki sadece geleceği gösteriyor ama rakibin hızına ayak uyduramıyorsan fayda etmiyor temeline dayanıyor. (Boa kardeşler gibi)

Siz buna 4. vites 4 farklı duruş Luffy demişsiniz ama bu bildiğin Spirit Guard Udry olmuş
King punch sanki yetmez gibi Kaidoya.Daha görmedik vereceği gücü ama diğer g4 formundaki güçlere bakınca maksimumu KKgdir gibi duruyor.Kingman Kaidonun sağ kolu kinge g5 de Kaidoya olsun bizim olsun.

Bende katılıyorum arkadasa.Oda kaidoya bişiler saklıyordur bencede.Gear 4 yetmez hadi yetti desek kullanım süresi yeterli degil indirmek icin.Ya gear 3 ün kücülme muhabbeti gibi kullandıkca gear4 ün yan etkilerinş kaldırıcak yada yeni bi sürüm cıkıcak

Bence Luffy ilerde şok dalgası atabilecek.Hatta Kaido'da bile olabilir.Zaten "Kaido yumruklarla yenilirse kimse tatmin olmaz" gibi bir sözü var mangakanın.Bu yüzden Luffy'nin yumruklarını daha güçlü yapıp attığı her yumrukta şok dalgası çıkartabilir.

Bence Luffy ilerde şok dalgası atabilecek.Hatta Kaido'da bile olabilir.Zaten "Kaido yumruklarla yenilirse kimse tatmin olmaz" gibi bir sözü var mangakanın.Bu yüzden Luffy'nin yumruklarını daha güçlü yapıp attığı her yumrukta şok dalgası çıkartabilir.
Mangaka uçmuş.Ver Kaidoyu genç garpa kafasına vura vura pekmezini akıtsın.Ben tatmin olurum şahsen.

Sok dalgasının ne faydası olur ki.Gerci adamı hep ordan burdan biliyoruz.Daha gözümüzle bisileri görmedik.Beklenti yükseltiyor olabilirler.

Mangaka uçmuş.Ver Kaidoyu genç garpa kafasına vura vura pekmezini akıtsın.Ben tatmin olurum şahsen.
Normal hakili yumruklarla yenilse bende tatmin olurum.Oda'nın şu hareketlerine deli oluyorum.İlla afilli şeylere gerek yok.Düz yumruklar gayette tatmin edici olur.

@Jumpeerr

Şok dalgasının faydası olur ya mangakanın eline bakıyor.Dediğin kişi Kaido mu bu arada ? Kaido'yu kastediyorsan bence en güçlü değil zaten.

Aynen kadınlar adasındaki gibi olabilir.Ne yapacagını bilirler ama hızına yetisemezler tarzında bi yaklasım güzel olur.Ne yaparsa yapsın da su yeri öpmeyi bıraktırsın luffye
Bende onu istiyorum. Kata'yı geçerse önünde kendinden güçlü 12 kişi kalacak. Güçlendiği görmek mutlu eder beni.

King punch sanki yetmez gibi Kaidoya.Daha görmedik vereceği gücü ama diğer g4 formundaki güçlere bakınca maksimumu KKgdir gibi duruyor.Kingman Kaidonun sağ kolu kinge g5 de Kaidoya olsun bizim olsun.
King Punch bizim düşündüğümüz gibi değil sanırım. Yoksa bana da yetersiz geliyor. Tabi Moria'dan 200 gölge alırsa üstüne, bir düşünürüm. Birde gölgeyi aldığı kişinin yeteneklerini kazanıyor. Bu da başka bir +.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık