Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kesinlikle akainu karaktersiz katılıyorum
Tam tersi. :) Akainu ne zaman ne yapacağının bilincinde olan bir görev adamı iken Garp daha ne iş yaptığını bile bilmeyen denizcilerin yüz karası birisi. Garpın attıği her adım ego tatmini kokarken Akainu kamu düzenini tesis için çalışiyor. Bu açıdan karaktersizin kim olduğu ortada bence. :)

Teşekkürler cevap için :)
Akainu gerçekçi ve idealist bir karakter herhangi bir ülkenin başına koy 10 seneye kalkındırır. Garp ise duygusal biri. İnsan olarak Garp daha iyidir fakat Akainu işinin ehlidir.
Op evreninde Akainu gibi adamlar olamasaydı korsanlar her yerde cirit atardı

Luffy Yonkou karşısında şansı var. Kata dövüşü sonu anlarsınız bunu. O handikaplı hali ile Kata'yı aldı mı iyice anlarsınız.:D

Diamentenin yeteneğini düşündüm de savunma bakımından nerdeyse Jozu kadar etkili bi karakter.

Pelerinini kapatıp 'lock' diyince kılıç falan işlemiyor.

İsmi de Diamond kelimesini çağrıştırıyo zaten.
Zaten. Diamante(karo), Trebol(sinek), Law(Heart pirates)/vergo/corazon(kalp)/, pica(maça)
İspanyolca'da öyle.

Teşekkürler cevap için :)
Akainu gerçekçi ve idealist bir karakter herhangi bir ülkenin başına koy 10 seneye kalkındırır. Garp ise duygusal biri. İnsan olarak Garp daha iyidir fakat Akainu işinin ehlidir.
Op evreninde Akainu gibi adamlar olamasaydı korsanlar her yerde cirit atardı
Ona bende katılıyorum da garp ve ego kısmı çok çok alakasız bu adam egolu olsaydı çoktan filo amirali olurdu yani

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık