Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sen Adana diyorsun, ben Mersin; orta yolu bulamayacağız. Ark biteli çok oldu, ikimizin de fikri sabit. :D

Bilinç kaybı yaşadıysa da etkili olamamıştır. Geleceği görmemek değildi kastım, sezgi hakisi idi daha çok.
Luffy'nin Don Chinjao, Bellamy ve bir kukladan aldığı darbelerden ziyade; Dof'un içten aldığı gamma knife, counter shock gibi tıbbi hamleler çok daha etkili olmuştur, ki bunu Law da, Luffy de söylüyor.
Gemideki sahnenin günler sonrası olduğunun farkındayım, 3 gün koma dedin; ona göre cin gibi...
Hmm bence Luffy Doflamingo'nun aldığı darbeleri alsa o da yaşamaya devam ederdi xd

Ulan ne yaptınız ne ettiniz aylar sonra Luffy-Dof tartışmasını başlattınız gene. :ehe:
He ya. Yorumlara göz gezdiriyorum sadece çünkü yıl oldu söylenen şeyler değişmedi :D

Bu Doffy'nin iç organ olayı da çok abartılıyor la. Şeye benziyor işte, kanaman varsa yaraya bastırır birşeylerle sararsan idare eder durumu. Yada ne bileyim post apokaliptik bi zamanda arabanla insan avlıyon, hop araban hararet yaptı. Meğersem yağ borusu patlamış, hemen bişeylerde sarıp ava devam ediyorsun gittiği yere kadar. Yeni boru takmaya benzemiyor.

O tartışmaları hatırlıyorum, adam organ yaptı yeaalar, onardım diyo olumlar falan meh... Kuyuya taş atalım, keyfimize bakalım xD

@Alpamis Al bak, hatta tüm herkese bildirim gitse iyi olur. Kendi başına gömeceğim diyor. Tayfa hep beraber dalma diye bir şey yok.

Bu arada teşekkürler.
Yok yok saksıya oturturum anlamı da çıkar. Yuh lan.

Doflamingo : Kolay olacağını düşünmüyorum ama bir şekilde halledebileceğim.
Bir şekilde halledeceğim demek ile gömeceğim demek aynı şey değil la. Hayırdır :D Yapacağı en baba şey hükümet yardımı almak olur. Picayla beraber 2 sümüklü veledin hakkından gelemeyen adam Amiral alacak xD

Hmm bence Luffy Doflamingo'nun aldığı darbeleri alsa o da yaşamaya devam ederdi xd
10 dakika boyunca, yamulmuş haldeyken peşpeşe saldırılara maruz kalırsa yaşamaya da bilir insan. Gerçi öldürmeyen GOda öldürmüyor. Hele ki Luffy'i... Mesela Jinbei'nin balıklıktan gelen yağ tabakası Akainu'dan aldığı darbeyi ucuz atlatmasını sağlarken, Ace hık diye gidiyor. :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık