Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Teach 2y boyunca gelişip yaralı baygın adamdan da Meyve çalabiliyor hale gelmiştir belki : ))

Marco çıkıp geliyormuş yardıma geldim Ace'in kardeşi. Ama artık meyve gücüm yok: ))

mangaka teach noktasında kantarın topuzunu kaçırdı bence
yenilmez değil bildiğin durdurulamaz bişey oldu cıktı meyveleriyle
şimdi toplamaya başlasa dağıttığı güç dengesini,luffy lehine cevirmeye en az 20 yıl uğraşması lazım
ölmeden sonunu goremeyeceğim ona yanıyorum:D

mangaka teach noktasında kantarın topuzunu kaçırdı bence
yenilmez değil bildiğin durdurulamaz bişey oldu cıktı meyveleriyle
şimdi toplamaya başlasa dağıttığı güç dengesini,luffy lehine cevirmeye en az 20 yıl uğraşması lazım
ölmeden sonunu goremeyeceğim ona yanıyorum:D
Kesinlikle haklısın .Meyve gücünün yanı sıra Teach çok akıllı bir karakter

Usta sen de adamı boş kötülük yapan saçma bir villaine çevirdin. Ben adama kötü değildir demedim ki. Adam hain bir şerefsiz doğru ama gerekli oldukça yapıyor bunu, senin dediğin gibi herkesi öldürecek de Marco'yu acı içinde bırakacak da, bir de gözünün önünde yavuklusunu da öldürdü mü tamamdır:hhh:.
Ace'in katılmayacağını bilmiyor muydu? Ona niye teklif etti? Neden olacak, olur da katılırsa daha güçlü olurum diye.

Marco'yu yakalarsa meyvesini alır tabi. Hatta ben dedim ki bir de öldürür ki bir daha karşısına çıkmasın. Dostça ayrılırlar demedim.
Ben gereken yerde kötülük yapıyor gerekmeyen yerde yapmıyorunda değilim ki. Zaten sadece gereken yerde kötülük yapması onun kötü olmasına bir engel değil :) Adam öldürdüm. Neden ? Ee arabası güzeldi ? :fool: Gerekçesi var adamın ? Kötüyse kötü. Gerekçesi beni bağlamaz :) O açıdan dedim. Yoksa çok cani olan psikopat bir tarafı yok.

Kedi ve köpekten birini vurup denize atsalar sonra o denize atanla Zoro ittifak kursa heralde taşlanarak öldürülürdü forumda :hhh:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık