Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Luffy'nin ne yapacağını görmek istiyor, olayların gidiş yönünü etkilemek istemiyor. Yeteri kadar haki yüklüyor kılıca işte. Yoksa Luffy orda yenik düşse, amiral elbet o kafesi durduracak bir plana sahiptir diye düşünmekteyim şahsım adına, evet.
Yeteri kadar yüklemiş yarıya kadar doldurmuş yani aman kesilmesin kafes diye.İyiymiş ne diyeyim.:gamyon:
En son planı var denilen adamların ne durumda olduğunu biliyor olmalısın.Kullanıcıyı yenmekten başka bir planı olamaz.O sıralarda da bunun için çok geç kalmıştı muhtemelen.

O bambaşka bir şeydi nefes yada ses duymayla alakalıydı bir örneğini daha görmedik.Ama koyduğum yer tıpkı Luffy'nin adama bakarak güçlü olup olmadığını anlamasına benziyor.Önceden Kuma'yı gördüğü için ayrımını yapabiliyor.Bence kendini Kuma karşısındaki kadar baskı altında hissetmedi oradan anladı buradan da bilinçli olmasa da bir güç değerlendirmesi yaptığı anlaşılıyor.Luffy'nin şu an yaptıkları farklı olarak bilinçli.
Hakiye aura gibi bakarsak, Zoro'nun orada yaptığı Haki kullanmaktı. Benim açımdan çeliği kesmesinin başka mantıklı bir açıklaması olamaz şu ana kadar seride gördüklerimize bakarak . Karasakal İmpel Down'da Luffy ile dövüşürken hakin artmış diyordu. Bizimkiler farkında olmadan haki kullanıyor olabilirler.

İpleri kesseler bile Dof yenilmediği sürece yeniden yaratabilir. Boşuna uğraşmak istemediler belli ki diyeceğim de o kadar enerji sarf ettiler kafesi tutmak için. Mangaka sis perdesinde bıraktı bazı şeyler gibi yine.

Hakiye aura gibi bakarsak, Zoro'nun orada yaptığı Haki kullanmaktı. Benim açımdan çeliği kesmesinin başka mantıklı bir açıklaması olamaz şu ana kadar seride gördüklerimize bakarak . Karasakal İmpel Down'da Luffy ile dövüşürken hakin artmış diyordu. Bizimkiler farkında olmadan haki kullanıyor olabilirler.

İpleri kesseler bile Dof yenilmediği sürece yeniden yaratabilir. Boşuna uğraşmak istemediler belli ki diyeceğim de o kadar enerji sarf ettiler kafesi tutmak için. Mangaka sis perdesinde bıraktı bazı şeyler gibi yine.
Aynı Zoro hakim en kötü sana eşitse senin hakin benden fazla değilse seni her türlü keserim kesecek güçteyim diyor Pica'ya.Buradan anladığım söyledikleri tüm kılıç ustaları için geçerli.Ben de o sebeple kafeste haki bulunduğunu düşünüyorum bu kadar sağlam olmasının sebebi o.Zira Zoro gibi imkansız görülen durdurulma olayını bile deneyen adam eğer yapabilse kesmeyi de denerdi.Baktı olmadı durdurma yolunu seçmiş olabilir.

Yeniden kafes oluşacağını sanmıyorum öyle çok imba olur.Öyle olsa parçalatır tekrar oluştuğunu gösterirdi atlayacağını sanmıyorum.

Fuji nın meyve gücünü kullandığı bile muallakta o sahnede. Sadece kılıca haki yükleyip fiziksel gücü ile itiyor bence kimin kazandığını görmek için bekliyor. Yoksa o meyve ile kuş kafesini durduramayacaksa güce önem veren dünya hükümeti bu adama meyve verip Amiral sıfatına layık görmezdi. Doflamingo haklarında iki canavar diye bahsetmezdi falan. Neyse hep boş.

Fuji nın meyve gücünü kullandığı bile muallakta o sahnede. Sadece kılıca haki yükleyip fiziksel gücü ile itiyor bence kimin kazandığını görmek için bekliyor. Yoksa o meyve ile kuş kafesini durduramayacaksa güce önem veren dünya hükümeti bu adama meyve verip Amiral sıfatına layık görmezdi. Doflamingo haklarında iki canavar diye bahsetmezdi falan. Neyse hep boş.
Katılıyorum size, Doffy karakterini sevenler tarafından haksız görülmekteyim fakat gerçek olan bu. Amiralin kafesi durduramayacağını düşünmek bana biraz karakteri küçümsemek olarak gözükmekte.

Katılıyorum size, Doffy karakterini sevenler tarafından haksız görülmekteyim fakat gerçek olan bu. Amiralin kafesi durduramayacağını düşünmek bana biraz karakteri küçümsemek olarak gözükmekte.
Durduramayacağını söyleyen olmadı kaldıramaz yok edemez diyoruz sadece.Kullanıcıyı yenmeden bunu yapacak birisi yoktu dressrosada.Bunu meteor ile bile gösterdi mangaka.

Doffan veya değil kimisi böyle düşünmekte özgür. Beklentiye göre yorum yapıyoruz sonuçta görmedik Fuji nedir ne değildir.

Durduramayacağını söyleyen olmadı kaldıramaz yok edemez diyoruz sadece.Kullanıcıyı yenmeden bunu yapacak birisi yoktu dressrosada.Bunu meteor ile bile gösterdi mangaka.
Havadan düşen bir kaç taş ile elbet geçilemez bu kafes. Haki gücü ile durdurabilir, bunu bir amiralin kolaylık gerçekleştirmesi durumu anormal kılmaz. Luffy vs Doff olayının bozulmaması için mangaka bu olaya karıştırmadı koca amirali.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık