Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tabii ki olay bu kadar basitleştirilecek bir durum değil. Ama karşı argümanlar bu seviyede olduğundan, böyle bir dili ve çıkışı hak ediyor. Aynı trolleme girişimini tartışmada boy gösteren haterlara da yapsan keşke, ama sende onlardan biri olduğundan yapamazsın sanırım. Hoşuna bile gidiyor büyük ihtimal. Zoro fan-boy şeklinde etiketlere devam et sen.

Vergo övgü aldı ondan. Diyorum işte Dofy, Zoro'yla Pica'yı izleseydi de bir iltifatta Pica'ya gelseydi :gamyon:
Law ile boşa zaman kaybetmişim bunca yıldır derdi Doflamingo görseydi.Ağzı yüzü dağılmış koltukta oturan Law'u çekil len kenara diye yere atıp koltuğu gösterirdi.Kalp koltuğu senindir yiğidim gel tayfama dile benden ne dilersen derdi. :)

Vergo övgü aldı ondan. Diyorum işte Dofy, Zoro'yla Pica'yı izleseydi de bir iltifatta Pica'ya gelseydi :gamyon:
Dof aile buluşmasında Pica dışarda o kadar kaptan ve Amiral varken bırak hepsini alayım diyor, ardından dışarı çıktığını görüyoruz ee o övgü aldıysa Pica burda ne almış oluyor ?

Dof aile buluşmasında Pica dışarda o kadar kaptan ve Amiral varken bırak hepsini alayım diyor, ardından dışarı çıktığını görüyoruz ee o övgü aldıysa Pica burda ne almış oluyor ?
Orada Pica kendini dev aynasında görüyor haliyle ve öyle diyor.Dof aslında içten içe hadi oradan lan nereye yetiyorsun hepsine diyor ama bozuntuya vermiyor.Surat ifadesinden Picanın laflarını pek gerçekçi bulduğunu çıkarmadım ben Dofun.Gitsin kendi kararı alamasa da birşey olmaz ona diyor meyve yeteneği yüzünden muhtemelen.Oyalaması da iyi olacaktı zaten.

Zoro'nun yedi bin korsanın katilinin cesedine konan gölgesi penguen Sanji'yi alamıyor daha, Zoro gerçek Sanji'yi mi alacak? :artiz:

Cesetler önemsizse adam niye gidip Wano'dan Ryuma'nın cesedini getirsin, gölgeler önemsizse adam niye Luffy'nin gölgesinin peşine düşsün.

Ha ben de düşünmüyorum Sanji'nin Zoro'yu geçeceğini ama Zoro uçup gidecekmiş de Sanji sinek avlıyacakmış gibi yazı yazanlar var.

Orada Pica kendini dev aynasında görüyor haliyle ve öyle diyor.Dof aslında içten içe hadi oradan lan nereye yetiyorsun hepsine diyor ama bozuntuya vermiyor.Surat ifadesinden Picanın laflarını pek gerçekçi bulduğunu çıkarmadım ben Dofun.Gitsin kendi kararı alamasa da birşey olmaz ona diyor meyve yeteneği yüzünden muhtemelen.Oyalaması da iyi olacaktı zaten.
:D :D :D :D :D :D :D

Yapmadığımı nerden biliyorsun benimi takip ediyorsun :S :D Önceki yorumlarımda Zoro'yu savunacağım yerde savundum çünkü hayvan gibi gömüldü Tashigi'ye teklettiriyorlardı.
Önceki yorumunu gördüm. Orada bile sözde Zoro için verdiğin mücadelenin özünde Luffy var. Bence hiç tepki verme, Zoro'yu Tashigi ile kıyaslayan zihniyeti fanlar bile kaale almıyor. Çizgini bozma sen.
Yalnız Vergo'nun dövüşünü izlediği için öyle bir övge göstermedi Dof. Bildiğin Den Den mushiden Dof Law'a diyor ki onun hakisini aşamazsın. Vergo'yu o konuda övüyor direk. Savaşını izlediği için değil.
Demek istediğim Dof'un o ortama doğrudan veya dolaylı bir müdahalesiydi. Dediğin gibi olduğun bende biliyorum zaten. Law'la Vergo'nun kapıştıklarını bildiği için yorum yapıyor.
Law ile boşa zaman kaybetmişim bunca yıldır derdi Doflamingo görseydi.Ağzı yüzü dağılmış koltukta oturan Law'u çekil len kenara diye yere atıp koltuğu gösterirdi.Kalp koltuğu senindir yiğidim gel tayfama dile benden ne dilersen derdi. :)
Heheheh, işin komik tarafı bunu yapacak adam oluşu.
Hep sesinden kaybetti adam :gamyon:
Yahu boş işler işte. Vergo, Pica'dan güçlü olabilir. Burada utanmasalar Vergo, Pica'yı tekler diyecekler. İşi trolleştiren veya tartışmaya dönüştüren taraf bu algı.

Amiral tehlikeli olduğunu söyledi, o kadar adam durup izliyordu Pika'yı dokunabilen mi vardı ? Demek istediğim o övgü olayı bir kanıt olamaz.

Pica ile Vergo'yu yarıştırabileceğimiz bir şey yok elimizde, ikisinin full beden yaptıkları hariç.

@Raiden
@モンキー・D・ガープ中将
Law Zoro'ya tek atamaz :)
Hem Zoro'nun Sanji'nin hızına yetişmesine de gerek yok, Sanji sadece kaçacak değil, saldırmak için illaki içe girecek, içe girdiğinde de ölümcül darbeyi alır..

Zoro, Luffy'i yener demiyorum ama Vergo'yu rahat döver. Çünkü Pica ve Vergo arasında çok bi fark olduğunu sanmıyorum. Hatta Pica, alan avantajıyla beraber dövüşürse, Vergo'ya üstün de gelebilir. Belki Pica ve Vergo arasında çok az bi b. haki farkı vardır ama Zoro onu da aşacaktır.

Yok WB üzerinden Sanji'yi yüceltme gibibir hedefim yok. Hayalin güce etkisine yaptığın vurguya tepki gösterdim. Bir çok korsan KK olacağım diye yola çıkıyor ama aslolan potansiyel. Bir çok ahçı var ama hepsi güçlü değil mesela.

Tepkim dediğim gibi hayale yaptığın vurguyaydı.
Hayale vurgu yapma sebebim şu, insanlar hayallerinin peşinde koşar. Op evreninde de bu böyledir. Zoro her zaman Sanji'den daha çok güçlenmeye ihtiyaç duyacak olan bir savaşçı. Sanji ise denizdeki tehlikelere karşı kendini ve arkadaşlarını korumak zorunda olduğu için güçleniyor! Bi dayatma sonucunda güçleniyor da diyebiliriz. Sanji'nin çocukluğunda bile yok güç sahibi olma arzusu. Adam çiçek böcek yemek peşinde :) Zoro ise taa o zamanlardan nasıl güçlenirim derdinde, şimdi ben bu iki adamı güç kıstasında aynı kefeyemi koyayım? Sen istersen koy ama ben koymam :)

Burada Sanji güçlenmez demiyorum ama bi Zoro olamaz.

Zoro'nun yedi bin korsanın katilinin cesedine konan gölgesi penguen Sanji'yi alamıyor daha, Zoro gerçek Sanji'yi mi alacak? :artiz:

Cesetler önemsizse adam niye gidip Wano'dan Ryuma'nın cesedini getirsin, gölgeler önemsizse adam niye Luffy'nin gölgesinin peşine düşsün.

Ha ben de düşünmüyorum Sanji'nin Zoro'yu geçeceğini ama Zoro uçup gidecekmiş de Sanji sinek avlıyacakmış gibi yazı yazanlar var.
Orada Zoronun gölgesi Robine saldıracakken Sanjinin gölgesi engelliyor. Daha sonra kavga ediyor gibi oluyorlar ama hemen bir sonraki sahnede Zoronun gölgesinin kılıçları yerine koyduğu ve eliyle Sanjinin gölgesini çekiştirerek dövüştüğü gözüküyor.

Benim hatırladığım buydu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık