Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
WB'yi yaşlı ve serumlu haliyle tanıtıp en güçlü diye altına not düşürüyor ve artı olarak insanlar böyle söylerler şöyle söylerler gibi bi ibare yok. Direk ünvan yazma var. WB Ace'nin esir olmasından dolayı kendini sınırlıyordu ama neyse herkes dilediği gibi düşünsün :good:

Valla orasını bilmiyorum da yediği kılıç hastalığını tetikledi. Yere çöküp hareket edemez hale geldiği sırada da Akainu gelip göğsünü delince ipler orada koptu zaten.
Düşün artık kalbini tutup diz çöken bir adama yapabildiği en fazla bu kadar.Üstüne de bisentoyla geri savrulmuştu o haldeyken bile.Bu sahnelerin üzerine Akainuya tayfa versen yonko olur yada yonko gücünde demiyorlar mı o zaman çıldırıyorum işte. :(

Niye BigMom vursa tek mı atacaktı orda?
Tek atacak demedim.Bir yonko diğerini o şekilde savunmasızken yakalarsa ağır yaralar.Öyle göğsünü kızartıp bıraktım olmaz.Bu tamamen yetersizlik göstergesi başka birşey değil.Dövüşe devam edemeyecek hale getirir.Ancak Wb yok mu daha dedi resmen sonrasında alayına gitti.Beceriksizlikten çok güç eksikliğiyle alakalı.

Valla orasını bilmiyorum da yediği kılıç hastalığını tetikledi. Yere çöküp hareket edemez hale geldiği sırada da Akainu gelip göğsünü delince ipler orada koptu zaten.
Zaten genç olsaydı en az 1-2 amiral ölür Garp ve Sengoku da işin içine girmek zorunda kalırdı. Gençlik başka be :)

Fakat yaşlı hali Kaido ve Shanks'tan güçlüdür demek bu adamlara hakaret olur.

Tek atacak demedim.Bir yonko diğerini o şekilde savunmasızken yakalarsa ağır yaralar.Öyle göğsünü kızartıp bıraktım olmaz.Bu tamamen yetersizlik göstergesi başka birşey değil.Dövüşe devam edemeyecek hale getirir.Ancak Wb yok mu daha dedi resmen sonrasında alayına gitti.Beceriksizlikten çok güç eksikliğiyle alakalı.
Daha ne olabilir , adamın göğsünde koca delik açıldı. Shanks olsa kafasını mı kesecekti.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık