Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bir ara şaka maka Luffy, Big Mom'ı alır diyen kişiler vardı bu forumda. Gece gece yüzümde bir tebessüm ile kahvemi yudumladım.

Sistem belli. Luffy, Kaido'ya vuracak sonra Kaido vuracakken Law yer değişimi yapacak ve Marco dayak yiyecek. Law tekrar yer değiştirecek Lufy yine vuracak. Marco dayaktan ölür, Law enerji kaybından en son Lufy de iman gücüyle Kaido'yu döver.
Yani Kaido dövüşünde de mi yardım alacak, teke tek kapışmayacak diyorsun?

Forumda ki bi çok insanda Amirali küçük görme çabası hakim. 2+2=4 mangada açık açık nasıl hayvan oldukları WB karşısında(En güçlü korsan) gösterilmişken hala ezme çabaları cidden trajikomik. Sebebi Akainu olsa gerek. Ace'yi öldürmesi, güçsüz diye denizcilerden askeri öldürmesi(olması gereken bu), squardoya ihanet ettirmek için laf yapması(sengokunun emri) bunlardan dolayı karakter nefret edilecek birisi algısı var. Hal böyle olunca amiral ezme çabaları baş gösteriyor.

Senin ki fanlık değil bunu anladım. Sen ilah etmişsin Dof'u. Dof ile Kizaru'yu aynı kefeye koyman trajikomik cidden.
Kuzan aynı kefeye koyuyor.Amiralleri gönderin diye çoğul konuşuyor tek bir amiralden %100 emin olsa der mi bunu bir sor kendine.

Yani diyorsun aynı kefeye bile konulamayacak adama mangaka 150 - 200 civarı bölüm harcadı öyle düşürttü.Hemde yonko öncesi.Veriler ortada ama sen dalga geçmene bak tabii eğlenceli oluyor.

Kuzan aynı kefeye koyuyor.Amiralleri gönderin diye çoğul konuşuyor tek bir amiralden %100 emin olsa der mi bunu bir sor kendine.

Yani diyorsun aynı kefeye bile konulamayacak adama mangaka 150 - 200 civarı bölüm harcadı öyle düşürttü.Hemde yonko öncesi.Veriler ortada ama sen dalga geçmene bak tabii eğlenceli oluyor.
Yoo dalga geçmek ne haddime. Senşn hakkında söylediklerimde ciddiydim. Sen fan değilsin ilah etmişsin adamı. Kuzan'ı alır sana göre, Fuji'yi alır. Yonkou ayarı birisi sana göre Dof. Bunlar cidden düşünce olarak fanlığın ötesinde. Yani söylediklerimde ciddiydim, dalga geçmek benim haddime değil.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık