Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Şu sahnedeki Luffy'e bak.
Ve bu sayfadaki Doflamingoya. Saldırı sonrası halleri tamamen aynı. Atak gücü yok dediğiniz Doflamingonun isimsiz uyanış saldırısı Leo Bazooka'ya eş.
Gerçi bulursun buna da bir kulp.
Ahaha. :D
Luffy'nin en boş anında bile yapamamış bi şey beceriksiz o çıkıyor. G4 kesebilen adamla bunu kıyaslayınca bile utandım. Tamam sizsiniz. :D

Adam G4 kesiyor da. Aptal onu ne yapalım. Aptalıda geçtim meyvesi kendisinden çok Dofa yarar bir wsde.
Sağlamaz. Siz Crackerın her askerini Dofun dokunup ipe çevirmesini bekliyorsunuz da adamın eli armut toplamayacak o ara. Luffy bile G4 Boundmanda iken her Cracker askerle uğraştığında adam karşı saldırı yaptı. Dof o işle uğraşırken şis kebap olur zira hem g4 Luffy kadar hızlı değil, hem de yanında Namisi, Vivre kartı, ormanı yok. He öyle yener dersen ihtimal verelim ama bitirecek saldırısı olmadığı için yine zor.

Dofun saldırı gücü belli bi seviyeden sonra tırt. Luffy gearsız canını yakabiliyordu. Meyvesi çok sağlam ama Crackerın da meyvesi boş değil. G4de eş kuvvette saldırıları yok Dofun. Luffy gibi Nami yardım etse, tüm orman aleyhine dönse ve Dof da bisküvileri yiyebilse bile bitirecek Tankman tarzı tekniği yok ne yazık ki.
Üstelik Crackerın hakisi de üstün. Bisküvi askerleri sınırsız ve Cracker da dünki bebe değil.
Benim için Cracker>Luffy>Dof.
Crackerin meyvesinin Dof karsisında bir anlami yok. Dof uyaniş dedigi anda bütün kuklalar iplige döner. Bunun icin kuklaya dokunmaya falan da gerek yok. Diger yandan Doffy, parazit ile o kuklalari Crackere karsi da kullanabilir. Meyve gucunun yaninda kendisi de daha guçlu ve dayanikli zaten. Bir tarafta tek darbeye pert olan Cracker varken diger tarafta yarim saat G4 ten darbe yiyip yine de kalkabilen bir Dof var. Onceki handikaplari saymiyorum bile. Lawin gama vurusu ve enjeksiyon saldirilari var, Luffynin red hawkini da dogrudan aliyor Dof. Her turlu Crackerden ustun anlayacagin. :)

Dofy Cracker'in kuklalarını ipliğe dönüştürebilir. Ancak içinde bulunduğu ve haki bastığı zırh olarak kullandığı kuklayı dönüştüremez herhalde. O kukladan çıkmadan Cracker alabilir Dofy'i ama oldukça zor olur ve uzun bir dövüş olur. Olur da Dofy, Luffy'nin şimdiye kadar karşılaştığı en sert şey olarak bahsettiği o zırh kuklayı kırabilirse bu kez de uzun vadede Dofy alır gibi duruyor. Malum oldukça dayanıklı bir abimiz :)

Crackerin meyvesinin Dof karsisında bir anlami yok. Dof uyaniş dedigi anda bütün kuklalar iplige döner. Bunun icin kuklaya dokunmaya falan da gerek yok. Diger yandan Doffy, parazit ile o kuklalari Crackere karsi da kullanabilir. Meyve gucunun yaninda kendisi de daha guçlu ve dayanikli zaten. Bir tarafta tek darbeye pert olan Cracker varken diger tarafta yarim saat G4 ten darbe yiyip yine de kalkabilen bir Dof var. Onceki handikaplari saymiyorum bile. Lawin gama vurusu ve enjeksiyon saldirilari var, Luffynin red hawkini da dogrudan aliyor Dof. Her turlu Crackerden ustun anlayacagin. :)
İlk darbe mi?
Boundmanle Luffy'nin bi şey yapamadığı hatta kesildiği ancak ikinci bi formla sonuca ulaşabildiği, Nami ve orman yardımıyla 11 saat yiyerek o gücü elde ettiği, üstelik adamın Tankmanle beraber kendi Cracker askerlerine çarpması ile yenildiği tek bi vssi oldu. Buradan nasıl tek darbe çıkardın la? Dofu haşat eden Boundman bu adamda işe yaramadığını için Luffy Tankmane geçti.
Dof dokunmadan öyle lafıyla da ipe çevmiriyor. Dokunması gerek herbirine. Kontrol etmeye çalışsa kütleyi değiştirir bozar yapar çok da zor değil bu Cracker için. Hiçbir türlü öyle olmuyor maalesef.
Önce Dressrosa sonrasını oku sonra yorum yap savcım. :)
Bu arada şunları da atayım.

Son düzenleme:
Dönüştürememesi lazım, zira kuklalar Cracker'in kontrolü altında. Normal bir ortamı dönüştürdüğü gibi kolay olmaz.
Nami ıslatabiliyor ve Luffy yiyebiliyor, ben üzerinde haki kullanmadığı kuklaları Dofy'nin dönüştürebileceğine inanıyorum. Tabi bunu bilemeyeceğiz benzer bir durumu hiç görmedik.

İlk darbe mi?
Boundmanle Luffy'nin bi şey yapamadığı hatta kesildiği ancak ikinci bi formla sonuca ulaşabildiği, Nami ve orman yardımıyla 11 saat yiyerek o gücü elde ettiği, üstelik adamın Tankmanle beraber kendi Cracker askerlerine çarpması ile yenildiği tek bi vssi oldu. Buradan nasıl tek darbe çıkardın la? Dofu haşat eden Boundman bu adamda işe yaramadığını için Luffy Tankmane geçti.
Dof dokunmadan öyle lafıyla da ipe çevmiriyor. Dokunması gerek herbirine. Kontrol etmeye çalışsa kütleyi değiştirir bozar yapar çok da zor değil bu Cracker için. Hiçbir türlü öyle olmuyor maalesef.
Önce Dressrosa sonrasını oku sonra yorum yap savcım. :)
Bu arada şunları da atayım.
Yahu adam etrafındaki her şeyi ipe çeviriyor, bina vs ne bulursa dönüstürüyor, dediğin gibi olsa her şeye dokunmasi gerekirdi ama hiç böyle bir şey gosterilmedi. :)

Diğer yandan Cracker vücuduna yediģi tek bir darbeyle pert oldu. Adamın kendi vücudunun zayiflığindan, dayaniksizligindan bahsediyorum. :)

Tankman>Boundman diye bir olaymi var?

Midesi hayvan gibi dolu oldugu iicn,g4 e gecince,oyle kocaman birsey oldu.

Olay Krakerlerin askerlerini,yoketmekte.Luffy,hepsini rahat yok ediyordu ama,surekli birlestikleri icin caresiz kaldi ve careyi yemekte buldu.

Doflamingonun,kuklari uyanisla,ipe cevirme yada hepsini,yoketme sansi var.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık