Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Neyi kabul edemiyorum ben de onu anlamadım. Adamın 2 yıldan sonra düzgün vs si yok ya da her hangi bir gücüne vurgu yapılmadı ? Ha bu gerçeklerse kabul :) her nedense bir yonkou arc ında Sanji ön plana çıkıyor. Daha da önemlisi ailesi falan filen ve sen hala Sanjinin yerinde sayacağını mı düşünüyorsun?
Niye Sanjiden parlama bekliyon o zaman? :D Madem çok iyi durumda. Öne çıkıyor dediğin adam rehin be :( Ennies Lobbyde Robin çok mu öne çıktı :(

Parlama beklemiyorum. Bu Sanji için geçerli değil ki Luffy ya da Zoro hariç hemen hemen kimsenin bir şeyini görmedik. Sanji hakkında çok konuşulduğu için özellikle Sanji diyorum. Robin diyin bende ona göre Robin diyim mesela :)
Editledim ona da cevap ver. Sanji konusunu sen açtın çünkü :( Kimsenin Robinden gitsin parçalasın dağıtsın ortalığı beklentisi yokta ondan :S Sanjiden vardı çoğu kişi yıkıldı. Ondan böyle :/

Editledim ona da cevap ver. Sanji konusunu sen açtın çünkü :( Kimsenin Robinden gitsin parçalasın dağıtsın ortalığı beklentisi yokta ondan :S Sanjiden vardı çoğu kişi yıkıldı. Ondan böyle :/
Sen benle tartışmaya başladın. :D senden başka benle tartışan var mı? Evet Robin gayet öne çıktı hükümet için ne kadar değerliymiş. Önceden biliyor muydun ? Robinin önce ki arclar da o kadar değerli ya da önemli birisi olduğunu ?

karolla

Ne olacak la bu sanjinin hali. Baya ezik yav. Gelen dövüyor giden dövüyor. 3 arc geçti kimi indirdi bu?

karolla

3 arc değil, thriller park'taki görünmez adamdan sonra, hatta bu bile sayılmaz Jabra'dan sonra adam akıllı dövüşü olmadı..
En son jabrayı mı indirdi bu yav. Ondan sonra zoro hyozoyu, moneti, pikayı indirdi. Dövüştükçe luffy güçleniyor diyorlar. Ama ne hikmetse ekstra 3 adam indiren zoro hiç dövüşmeyen sanji ile denk oluyor :D

En son jabrayı mı indirdi bu yav. Ondan sonra zoro hyozoyu, moneti, pikayı indirdi. Dövüştükçe luffy güçleniyor diyorlar. Ama ne hikmetse ekstra 3 adam indiren zoro hiç dövüşmeyen sanji ile denk oluyor :D
Bu iki adamın denk olup olmaması nedense benim hiç ilgimi çekmiyor :) Yalnız Sanji'nin Kumaya söylediklerini yapacağı günü de beklemiyor değilim..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık