Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Robin bir novayı savaş dışı bırakabilir mi?
Robin yapabildiğini gösterdi zaten neyi tartışıyorsun anlamadım. Cavendish diyorum 330 milyon. Tutar rahatlıkla. Yetmezse üç beş el daha çıkartır. Birer birer yetmezse onar onar atar yumrukları. Dev eller ayaklarla vurur. Robin çok uzak değil onlara. Bu kadın bi kaç vs attı zaten ne zaman yetmemiş gücü? Px dediğine Luffy tek bi şey yapamıyordu o zamanlar Robin ne yapsın?
Tartışma gerektiren bi mevzu değil Cavendish yeterli işte daha neyi merak ediyorsun? Nova abartılı bi şey değil. 100 milyonu geç sen de olursun.

Dof Luffy'ye ne yapabilmiş? Zaten Law ve Luffy pek de bir arada olmadı. Hatta tersine Lawa karşı Trebol ile beraber dövüştüğünü Dof söyledi.
Hasar aldı gücü bilmem e kadar indi muhabbeti de boş çıktı adam bilincini kaybetmiş, kairoseki sarmışlar her yanına hala hayatta. Luffy Dofla karşılaştığında Law yanındaydı ayrıldılar Law tek dövüştü ikisine karşı sonra Luffy geldi olanlar oldu.
Ya okadar laf geldi,uzatmam daha ama şunu bil ki,Law Dof ile Trebolle aynı anda savaşmadı dayk yedi bir güzel,ç.izik bile atamadı.Luffy ile Lawı ayıranda Doffy??? ama

Dof'a +1 yaz :mincika:

@gyjbsch Robin varken kazanamaz, Cavendish'i çok rahat tutabilecek bi karekter, Geriye kalan tayfa o sıra işibitirir.Tayfa Cavendish için hem çok zeki hem çok fonksiyonlu:bilmem:
Benim mesaj atacağımı mı hissettin.:)
Yahu, Robin tutsun abi, gerçekten Luffy lastik ya kılıç ustaları kesere döndü olay. Cavendish'in tek gücü hakuba formu mu? Robin ona kalana kadar bir sürü kişiyi tutar. Sanji, Zoro, Vergo vb..

Vergo koka yapıp olduğu yerde kıpırdamadan dursa, sence tayfa ne yapabilir yahu, bak Robin'in tutmaına bile gerek yok. Bu adamın hakisi aşabilecekler mi? Sopayla vursa sopaları kırılır, tekme atsalar Px - Bepo gibi ayakları acır. Yumruk atsalar elleri kırılır.
Robin yapabildiğini gösterdi zaten neyi tartışıyorsun anlamadım. Cavendish diyorum 330 milyon. Tutar rahatlıkla. Yetmezse üç beş el daha çıkartır. Birer birer yetmezse onar onar atar yumrukları. Dev eller ayaklarla vurur. Robin çok uzak değil onlara. Bu kadın bi kaç vs attı zaten ne zaman yetmemiş gücü? Px dediğine Luffy tek bi şey yapamıyordu o zamanlar Robin ne yapsın?
Tartışma gerektiren bi mevzu değil Cavendish yeterli işte daha neyi merak ediyorsun? Nova abartılı bi şey değil. 100 milyonu geç sen de olursun.
Abi Robin yani, Sanji- Zoro falan herkesi sıradan tutar yener. Tutsa ne olacak diyorum, gücü yetecek mi? Dev el kol çıkarıp vurunca bu adamlar tek mi yiyecek? Luffy, Chopper'a tek atıp geçiyor. Şimdi novaları tutan zamanında Pxleride harcardı, aynı mantık. Güç farkı fazla ise Robin ne yapacak abi? Robin, Luffy'den fazla mı vuruş gücüne sahip? :( Luffy ile yumruk tokuştursun bakalım ne olacak? Hani sanki bu adamlar tek darbeye gidiyor da Robin tutunca işi bitecek.

Dof'a +1 yaz dedin onu anlyamadım. Bu arada zaten bu konu baya bir tartıştık. Sayfaları toplasan 100 sayfa eder belki de.:D Fikirler değişmiyor.:D
Eğlenceli ama :gamyon:

@gyjbsch Tayfada baya farklı combinasyonlar yapacak adamlar var mesela Sanji'nin kıramadığı yeri Franky çok rahat uçuruyor. Cavendish'in uçarı halini tutan normal halini daha rahat karşılar burda önemli olan nokta şu bizim tayfa Zoro,Sanji,Luffy hariç genelde uzak mesafeden daha etkililer.Robin'in tuttuğunu Usopp,Nami,Franky gibi uzaktan çalışanlar halledebilir.Cavendish daha çok hız ve atak üstüne ben pek defans kasmış olduğunu sanmıyorum ki belli bi süre geçerse kendiliğinden bayılabilir de :hhh:

Abi Robin yani, Sanji- Zoro falan herkesi sıradan tutar yener. Tutsa ne olacak diyorum, gücü yetecek mi? Dev el kol çıkarıp vurunca bu adamlar tek mi yiyecek? Luffy, Chopper'a tek atıp geçiyor. Şimdi novaları tutan zamanında Pxleride harcardı, aynı mantık. Güç farkı fazla ise Robin ne yapacak abi? Robin, Luffy'den fazla mı vuruş gücüne sahip? :( Luffy ile yumruk tokuştursun bakalım ne olacak? Hani sanki bu adamlar tek darbeye gidiyor da Robin tutunca işi bitecek.
Tek atmaz on atar, yüz atar, bin atar. Kadın istediği kadar uzuv çıkartabiliyor. Luffy lastik Robin ona bi şey yapamaz. Ama Zoro'ya, Sanjiye falan zarar verebilir bence. 330 milyonluk adamı tutabilecek, zaptedebilecek kuvveti olan zarar da verir. Px örneğinde haksızsın. O an Luffy'nin bile gücü yetmiyordu.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık