Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Daha doğrusu Shanks, Teach ile birlikte savaşmaz değil midir sence? Bence Teach zorunda kaldıkça her şeyi yapabilir gibi duruyor. Ama Shanks bu gibi durumları daha çok önemsiyor gibi duruyor.
İki taraf için de geçerli aynısı. Teach ve Denizciler anlaşma bile yapabilir ortak düşmana karşı.

Ama o durumda pek tercihe bakılacak gibi durmuyor, sadece tayfası ile birlikte karşı koymaya çalışsa da, oradan kaçamayacağına göre öyle yada böyle savaşmak zorunda kalacaktır.
Kimle savaşacak? Shanks ile mi yoksa, Denizciler'le mi? Kimse güçlerini bölmeyi göze almaz o ortamda.

Kimle savaşacak? Shanks ile mi yoksa, Denizciler'le mi? Kimse güçlerini bölmeyi göze almaz o ortamda.
Sengoku savaş alanında hiç bir korsan kalmayana kadar savaşı bitirmek istemiyor diyelim, zira o dönemde başta Akaniu olsaydı anlaşmaya yanaşacağını pek düşünmüyorum. Bu bakış açısıyla yönelttim sorumu işte. Savaş alanında bulunan bütün korsanları hapishaneye göndermek amaç, anlaşma yok.

Sengoku savaş alanında hiç bir korsan kalmayana kadar savaşı bitirmek istemiyor diyelim, zira o dönemde başta Akaniu olsaydı anlaşmaya yanaşacağını pek düşünmüyorum. Bu bakış açısıyla yönelttim sorumu işte. Savaş alanında bulunan bütün korsanları hapishaneye göndermek amaç, anlaşma yok.
Denizciler atomlarina bölünürdü.

Zor bir soru. Net cevap veremem.

Yani Shanks tayfası, BB tayfası, kalan diğer korsanlar(Crocodile, Jinbei, kalan Wb tayfası, Ivankov, Hancock VS 3 amiral, shichibukai'ler, Garp, Sengoku savaşını kazanacaklar mıydı? Zor gibi bence.
Shichibukai dediğin kim var? Tek Doflamingo.
Korsan tarafı daha ağır basıyor. Daha çok üst düzey adam var. Denizcilerde Sengoku,Garp ve 3 amiral var bir de Dof var. Başka kimse yok.

İki taraf için de geçerli aynısı. Teach ve Denizciler anlaşma bile yapabilir ortak düşmana karşı.
Hmm ikinci kez Teach tarafından ihanete uğrama riskini almazlardı bence. Yani Denizciler zaten bir kere darbe yedi. Bir kere daha güvenemezdiler bence Teach'e. Teach ise o durumda kendisinden başkaya güvenmez gibi duruyor. Zaten yeni elde ettiği gücün sarhoşluğuyla adam artık Dünya benim kimse durduramaz havalarındaydı. Shanks'in ise amacı savaşı bitirmekti. Yapılabilecek en iyi anlaşma savaşın bitmesiydi. Yoksa bence 3 grupta birbirine girecekti. Teach'in zaten WB gibi o güçle kendini tutacağını da sanmıyorum. Ne olacağını Oda bilirdi.:D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık