Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
2 sene önce Sengoku savaşı bitirmek yerine Shanks, BB, Luffy ve orada kalan tüm korsanları öldürme kararı alsaydı olaya Dragon müdahale eder miydi?

Neden peki?Neden benim bile bildiğim 3-4 seriden 3ünde babaları çok güçlü kişiler.Soçmo yooo diyeceğine bi düşün bakalım.Kendi açımdan bakarsam bana ana karakterin babasının ünlü veya güçlü olması ilgi çekici demek ki ben bu yüzden böyle diyorum :/ Yoksa sen buna başka bi neden bulabiliyormusun?
Şu Marco Shanks'ın tayfaya katılsaydı keşke. :I
Bundan sonra oyajiden başka birine kaptanım diyeceğini sanmıyorum.Müttefiklik başka tabi :/
2 sene önce Sengoku savaşı bitirmek yerine Shanks, BB, Luffy ve orada kalan tüm korsanları öldürme kararı alsaydı olaya Dragon müdahale eder miydi?
Bunun için hazırlıklı olması gerekir.O an devrimcilerin durumuna bakar.Dağınıklarsa müdahele olmazdı.

BB'nin meyve gücü kara delik gibi bir şey mi? İlerde dünyaya çekebilir mi ayı? Enel böyle mi dahil olacak hikayeye? Çok mu uçtum?

Karar almayla olsa :D

Ayı dünyaya çekmek güzel fikirmiş bu arada ama fazla epic :D belki başka büyük nesneleri çekebilir ilerde.

Neden peki?Neden benim bile bildiğim 3-4 seriden 3ünde babaları çok güçlü kişiler.Soçmo yooo diyeceğine bi düşün bakalım.Kendi açımdan bakarsam bana ana karakterin babasının ünlü veya güçlü olması ilgi çekici demek ki ben bu yüzden böyle diyorum :/ Yoksa sen buna başka bi neden bulabiliyormusun?

Bundan sonra oyajiden başka birine kaptanım diyeceğini sanmıyorum.Müttefiklik başka tabi :/

Bunun için hazırlıklı olması gerekir.O an devrimcilerin durumuna bakar.Dağınıklarsa müdahele olmazdı.
3-4 seri okuyup diğer seriler işin içine girdiğinde diyebiliyorsun fakat ortalıkta binlerce seri var. Tüm ana karakterlerin babaları über güçlü falan değil ki bazı ana karakterler bile öyle çok güçlü değil. Anası babası güçlü diye bana ilgi çekici geliyor o zaman genele de ilgi çekicidir demek soçmo tabi ne olacağıdı? Ben çizimleri ve evrenini sevidğim için okuyorum fakat demiyorum ki genel olarak herkes hikaye için okuyor diye.
:/

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık