Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Kaptan Usopp-sama

Güzel bir ayrıntı yakaladığımı düşünüyorum.Sanji'nin bu pozu bize spoilerı çok önceden vermiş aslında.

Ele dikkat.6 rakamı şeklinde. :)
Aslında bu hareketin daha çok 666 simgesi olduğu söyleniyor.Şeytanın rakamı yani.Sanji de bu sahnede Kami Enel'e şeytani bir mesaj vermiş oluyor. :D ( Burası biraz yorum elbette. )
Aslinda diger iki parmakta 6 seklinde yani 666 bence burda durumu çıtlatmiş oda sensei :)

@Monkey D. Dragon Gurur yapmıyorum :D Benim aklıma diğer seri gelmiş. Dünyanın güvertesinden mi ne öyle bişeydi ya :S Neyse ama Gan Fall reyize ve Shandia Şefine ayıp oldu yani...

Zou'ya falan gazete geliyor ama Skypea'ya yoh! Nerde bu hükümet!!!1

edit: pardon ya :S aslında çok da bi spoiler yok. En fazla gazete çıktı demek arc bitti demek.

Son düzenleme:
Luffy hakkındaki en sevdiğim şeylerden biri de Roger'ın oğlu olmamasıydı emsalleri gibi. Aksine en azılı rakibinin torunu olması hanesine bir puan daha yazmama neden olmuştu. Sonra Dragon çıkınca ortaya dedim ki "hmm her kesime bir nesil koymuş Monkey D. ailesinden yani." ve yine "ana karakterin soyu süper soy" ilkesine tam anlamıyla bağlı kalmıyordu.
Sonra Sanjinin ailesi önemli bir mevkide çıkınca kıllanmaya başladım. Tayfa büyük vizyona sahip aileler çocuklarından oluşmayacak değil mi? Daha zoro var önümüzde :(

Meredith

Luffy hakkındaki en sevdiğim şeylerden biri de Roger'ın oğlu olmamasıydı emsalleri gibi. Aksine en azılı rakibinin torunu olması hanesine bir puan daha yazmama neden olmuştu. Sonra Dragon çıkınca ortaya dedim ki "hmm her kesime bir nesil koymuş Monkey D. ailesinden yani." ve yine "ana karakterin soyu süper soy" ilkesine tam anlamıyla bağlı kalmıyordu.
Sonra Sanjinin ailesi önemli bir mevkide çıkınca kıllanmaya başladım. Tayfa büyük vizyona sahip aileler çocuklarından oluşmayacak değil mi? Daha zoro var önümüzde :(
Umarım Zoro reis bilinmeyen normal bir aileden çıkar. Her şeyin gen olmadığını bir kez daha gösterir.

Zoro, Ryuuma'nın soyundan çıkacak, Usopp'un babası zaten sağlam. Robin'in anası zaten belli, bir Nami kalıyor geriye. Onuda büyük bir soya bağlar.:/

Umarım Zoro reis bilinmeyen normal bir aileden çıkar. Her şeyin gen olmadığını bir kez daha gösterir.
Her şeyin gen olmadığı zaten gen ile alakalı olmadığı çok belli. WB gibi bir gerçek var. Roger'ın babası kimdi çok mu güçlü biriydi? Ben genin getirdiği ek bir güç göremedim. Ya da farklı bir güç. Sadece her şeyin sesini duyma diye bir olay var. Bunu da daha önce sadece Roger'da gördük. Sürekli mirastan bahsedilip duruyorken bu şeyi miras olması doğal.

Diğer taraftan en önemli şey bu seride irade. Garp gibi çok iradeli güçlü bir adamın oğlu da ona çeker diye herkes bekler. O yüzden Dragon'da da h.haki var diye bunca işleri başarmış Luffy'de haki çıkınca onda çıkacağını bilmeliydik ne de olsa Dragon'un oğlu tabiki denilebilir. Ama sırf Dragon'un oğlu diye de illa h.hakisi olacak değildi. Zaten Aokiji'nin suratında ki o şaşkınlıkta buna işaret.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık